تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 آبان 1401 - 12:18
63 بازدید
کد خبر : 203741

دانلود زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس کامیکس مارول ساخته شده است و شخصیت‌های اسکات لانگ / مرد مورچه‌ای و هوپ پیم / واسپ را به نمایش می‌گذارد. این فیلم که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیوی والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است،

دانلود زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس کامیکس مارول ساخته شده است و شخصیت‌های اسکات لانگ / مرد مورچه‌ای و هوپ پیم / واسپ را به نمایش می‌گذارد. این فیلم که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیوی والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است، قرار است دنباله ای بر فیلم های Ant-Man (2015) و Ant-Man and the Wasp (2018) و سی و یکمین فیلم از دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد. این فیلم را پیتون رید بر اساس فیلمنامه ای از جف لاونس کارگردانی کرده است و پل راد در نقش اسکات لنگ و اوانجلین لیلی در نقش هوپ ون داین در کنار مایکل داگلاس، میشل فایفر، کاترین نیوتن، جاناتان میجرز و رندال پارک بازی می کنند. در این فیلم، لانگ و ون داین به همراه خانواده خود در قلمرو کوانتومی کاوش می کنند و با کانگ فاتح روبرو می شوند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 اسکات لانگ و هوپ ون داین، همراه با والدین هوپ، هنک پیم و جانت ون داین، به ماجراجویی جدیدی می‌روند تا در قلمرو کوانتومی کاوش کنند که محدودیت‌های آنها را از بین می‌برد و آنها را در مقابل کانگ فاتح قرار می‌دهد.

پیش از اکران فیلم Ant-Man and the Wasp (2018)، کارگردان پیتون رید گفت که عناصری از آن فیلم وجود دارد که در سومین فیلم بالقوه این فرانچایز «خیلی چیزها برای بازی کردن» باقی می ماند. او قلمرو کوانتومی را برجسته کرد که در Ant-Man (2015) معرفی شد و در Ant-Man and the Wasp بیشتر مورد بررسی قرار گرفت. رید گفت که آنها «فقط انگشتان پاهایمان را در آن فرو می‌کنند» برای فیلم‌های قبلی. رید افزود که او و مارول استودیوز به ساخت فیلم سوم امیدوار بودند و درباره نکات احتمالی داستان برای چنین دنباله‌ای صحبت کرده بودند. در فوریه ۲۰۱۹، مایکل داگلاس، بازیگر هنک پیم تایید کرد که بحث‌های غیررسمی در مورد دنباله‌ای برای Ant-Man and the Wasp صورت گرفته است، اگرچه تا آن زمان اوانجلین لیلی هیچ برنامه‌ای برای شخصیت خود Hope van Dyne / Wasp نشنیده بود. به دنبال نقش او در Avengers: Endgame (2019). لیلی اظهار داشت که “امید در اواسط سفر است. من سفر او را به هیچ وجه پایان نمی بینم.” در حالی که از کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، در مورد آینده اسکات لانگ / مرد مورچه ای در دنیای سینمایی مارول (MCU) بعد از پایان بازی از پل راد پرسیده شد و پاسخ داد که “مهره های شطرنج بسیار هدفمند چیده شده اند” در پایان آن فیلم، با برخی از آنها “خارج از تخته” و برخی دیگر، مانند Ant-Man، “هنوز روی تخته هستند، بنابراین هرگز نمی دانید”.  از راد پرسیده شد که آیا در فیلم سوم Ant-Man یا به عنوان بخشی از سریال MCU قهرمان دیگری به این نقش بازخواهد گشت، و گفت که هر دوی این گزینه ها مورد بحث قرار گرفته است.

زیرنویس فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا رید رسماً در آغاز نوامبر ۲۰۱۹ برای کارگردانی سومین فیلم Ant-Man قرارداد امضا کرد. راد قرار بود در نقش لنگ بازی کند، و لیلی و داگلاس نیز بازگشتند. فیلمبرداری قرار بود در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شود و تاریخ احتمالی اکران آن در سال ۲۰۲۲ باشد. رید دوباره استخدام شد، علی‌رغم علاقه مارول به فیلمسازان جدید که برداشت‌های متفاوتی را برای قهرمانان خود برای هر فیلم ارائه می‌کردند، زیرا مدیران احساس می‌کردند که او “جهان واقعی مرد مورچه‌ای جهان را دارد و می‌خواهد او را ببیند که برای پایان دادن به سه‌گانه‌اش بازگردد.” “. جف لاونس برای نوشتن فیلمنامه این فیلم در «روزهای اولیه تعطیلی هالیوود» به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ استخدام شد و او تا آوریل ۲۰۲۰ کار روی فیلمنامه را آغاز کرده بود. در آن زمان، دیگر مشخص نبود چه زمانی تولید فیلم به دلیل تأثیرات همه‌گیری بر تمام تولیدات فیلم آغاز می‌شود. در آگوست ۲۰۲۰، رید تأیید کرد که توسعه فیلم در طول همه‌گیری ادامه دارد. او گفت که لیلی همچنان در کنار راد در فیلم به یکسان پرداخت خواهد کرد زیرا او “بخش بسیار بسیار مهمی” از شراکت بین مرد مورچه ای و واسپ است، علیرغم شایعاتی مبنی بر کاهش نقش او در پی اظهارنظرهای جنجالی در مورد این فیلم. پاندمی. رید اضافه کرد که داستان فیلم «کرک شده است»، اگرچه «هنوز هیچ چیز نبود»  و گفت که فیلم سوم «فیلمی بزرگتر و گسترده تر از دو فیلم اول بسیار زیاد خواهد بود». الگوی بصری مختلف».  برایان گی، تهیه‌کننده مارول استودیوز، گفت که این فیلم از دو فیلم اول Ant-Man “حس یک انحراف واقعی” خواهد بود و یک ماجراجویی بزرگ خواهد بود.  استفن بروسارد، مدیر اجرایی استودیو مارول، در کنار فایج، تهیه کنندگی این فیلم را برعهده داشت.

زیرنویس Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ant-Man and the Wasp: Quantumania 2023 در ۴ فوریه ۲۰۲۱، وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه مهمت ارسوی اعلام کرد که فیلمبرداری این فیلم در منطقه کاپادوکیه این کشور آغاز شده است و قرار است این فیلم در سایر مناطق ترکیه نیز فیلمبرداری شود. در ابتدای ماه مارس، نکته “T.I.” مشخص شد که هریس به عنوان شخصیت دیو از دو فیلم اول Ant-Man باز نخواهد گشت. این خبر پس از آن منتشر شد که اتهامات سوء استفاده جنسی علیه هریس و همسرش تامکا کوتل در پایان فوریه مطرح شد، اما Variety گزارش داد که این موضوع ارتباطی ندارد و هریس هرگز قرار نیست برای دنباله بازگردد. دیوید دستمالچیان که شخصیت کرت در دو فیلم اول در کنار دیو ظاهر شد، برای کوانتومانیا نیز برنگشت. در اوایل ماه مه ۲۰۲۱، مارول استودیوز اعلام کرد که این فیلم در ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. در اواسط ژوئن، راد و داگلاس به انگلستان رفتند تا برای فیلمبرداری آماده شوند. عکسبرداری برای گرفتن عکس های بیرونی و صفحات پس زمینه در ایستگاه مرکزی پلیس سانفرانسیسکو در ساحل شمالی، سانفرانسیسکو در ۱۹ و ۲۰ ژوئن، با فیلمبرداری از فضای داخلی ایستگاه، نمای بیرونی ساختمان، و مرکز شهر سانفرانسیسکو در ماه جولای انجام شد. ، جوآنا رابینسون از Vanity Fair گزارش داد که کوری استول دوباره نقش دارن کراس / ژاکت زرد از Ant-Man را در “چند شکلی” برای Quantumania بازی خواهد کرد.

زیرنویس فیلم مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا عکاسی اصلی در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱ در استودیو Pinewood در باکینگهامشر با عنوان کاری Dust Bunny آغاز شد. Industrial Light & Magic همان فناوری تولید مجازی StageCraft را که رید هنگام کارگردانی اپیزودهای سریال The Mandalorian Disney+ Star Wars استفاده می کرد، ارائه کرد. عکاسی اصلی قبلاً قرار بود در ژانویه ۲۰۲۱ شروع شود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد. سپس انتظار می رفت که بین ۳۱ می و ۲۴ سپتامبر برگزار شود. ویل هتای به عنوان طراح تولید خدمت می کرد. تا ۱۶ سپتامبر، بیش از ۵۰ خدمه از تولیدات استودیو Pinewood، از جمله Quantumania، به دنبال شیوع بیماری در استودیو، به نورویروس مبتلا شدند. بازیگران اصلی تحت تأثیر قرار نگرفتند. در اکتبر، اکران فیلم تا ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ به تعویق افتاد. بعداً در همان ماه، بیل موری فاش کرد که برای فیلمی از مارول با رید فیلمبرداری کرده است که گمان می‌رود کوانتومانیا باشد. موری توضیح داد که به این پروژه پیوسته است زیرا رید و کارش را در Bring It On (2000) دوست دارد، علیرغم اینکه علاقه ای به فیلم های ابرقهرمانی نداشت، قبل از اینکه بیشتر به مشارکت خود در فیلم اشاره کرد، اما گفت که نمی تواند در مورد اظهارات قبلی خود اظهار نظر کند. موری بعداً گفت که در این فیلم نقش یک “مرد بد” را بازی می کند. فیلمبرداری اصلی در نوامبر ۲۰۲۱ به پایان رسید. همچنین انتظار می رفت که فیلمبرداری در آتلانتا انجام شود و قرار بود تولید در سال ۲۰۲۲ با بازیگران به سانفرانسیسکو منتقل شود.

زیرنویس فیلم مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا - بلو سابتایتل

زیرنویس مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا قرار است در ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ منتشر شود. این فیلم قبلاً قرار بود در سال ۲۰۲۲ اکران شود، قبل از اینکه به طور رسمی در ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ در ماه مه ۲۰۲۱ اکران شود. به ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳، در اکتبر ۲۰۲۱، به تعویق افتاد و در آوریل ۲۰۲۲ به تاریخ فوریه ۲۰۲۳ بازگشت. این اولین فیلم از فاز پنجم MCU خواهد بود.

در ژوئن ۲۰۱۵، رید یک فیلم پیش درآمد را پیشنهاد کرد که بر روی نسخه جوان‌تر هنک پیم تمرکز داشت، ایده‌ای که داگلاس در ژوئن ۲۰۱۸ به آن ابراز علاقه کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.