تاریخ انتشار : شنبه 26 شهریور 1401 - 16:14
57 بازدید
کد خبر : 201958

دانلود زیرنویس فیلم Cobra 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cobra 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cobra 2022 کبرا یک فیلم اکشن مهیج روان‌شناختی هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی R. Ajay Gnanamuthu و تهیه‌کنندگی S. S. Lalit Kumar، تحت عنوان ۷ Screen Studio. ویکرام در این نقش دوگانه در کنار عرفان پاتان، سرینیدی شتی، روشن متیو، کی. اس راویکومار، آنندراج، روبو شانکار،

دانلود زیرنویس فیلم Cobra 2022 کبرا یک فیلم اکشن مهیج روان‌شناختی هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی و کارگردانی R. Ajay Gnanamuthu و تهیه‌کنندگی S. S. Lalit Kumar، تحت عنوان ۷ Screen Studio. ویکرام در این نقش دوگانه در کنار عرفان پاتان، سرینیدی شتی، روشن متیو، کی. اس راویکومار، آنندراج، روبو شانکار، میا جورج، میرنالینی راوی، سارجانو خالد و میناکشی گووینداراجان در نقش های فرعی بازی می کنند. این همچنین اولین بازی سینمایی کریکت باز هندی پاتان، و همچنین اولین حضور تامیلی شتی، خالد و متیو را نشان داد. موسیقی توسط A. R. Rahman ساخته شده است، با فیلمبرداری توسط Harish Kannan و ویرایش توسط John Abraham و Bhuvan Srinivasan.  در این فیلم، افسر اینترپل، اصلان یلماس، مأموریت می یابد تا یک قاتل مرموز به نام کبرا را دستگیر کند که با استفاده از مهارت های ریاضی افراد را ترور می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Cobra 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Cobra 2022 اصلان یلماز، افسر پلیس اینترپل ترکیه، ترور وزیر ارشد اودیشا، شهردار فرانسه و شاهزاده اسکاتلند را بررسی می کند، جایی که او به همراه یک جرم شناس جوان تامیل، جودیت سامسون، استنباط می کنند که کبرا، یک قاتل بی عیب و نقص، مغز متفکر این ترورها است. این دو می آموزند که کبرا با استفاده از مهارت های ریاضی اهداف خود را ترور می کند و آنها را به این باور می رساند که او یک استاد ریاضیات است. Madhiazhagan “Madhi” یک استاد ریاضیات، که در واقع کبرا است، ماموریت بعدی خود را از مربی و روزنامه نگار ارشد خود در کلکته، Nellaiappan دریافت می کند. او قرار است وزیر دفاع روسیه، دیمیتری یوگولساو را بکشد. او به روسیه سفر می کند و با وجود تدابیر شدید پلیس اینترپل موفق می شود با موفقیت او را ترور کند و فرار کند.

قبل از کشته شدن یوگولساو، اصلان و تیمش یک گفتگوی تلویزیونی بین نلایاپان و نواب که در شرکتی به نام Rishi Corporation کار می‌کند را تماشا می‌کنند، جایی که او به این نتیجه می‌رسد که قربانیان با راجیو ریشی، رئیس شرکت مرتبط هستند. مادی پس از نامزدی با دوست دختر جنایتکارش و معلم جودیت، باوانا منون، متوجه می‌شود که نلایپن ربوده شده است و متوجه می‌شود که شخصی از ابتدای مأموریتش او را هدف قرار داده است. پس از سرنخی از سودوکو، مادهی از طرف شخص که داپلگانجر مادی است تماسی دریافت می کند، جایی که او مادی را به چالش می کشد تا خود را از دست او نجات دهد. در چرخشی از وقایع، مشخص می شود که شخصی که به عنوان مدی از او یاد می شود، در واقع کثیر، برادر دوقلوی مادی اسکیزوفرنی است که مدت هاست گم شده است و فردی که کثیر را به چالش می کشد، مدی واقعی است. ریشی مردانی را برای دستگیری مادی می فرستد، اما کاثیر موفق می شود آنها را بکشد.

مدهی از کثیر کینه داشت، زیرا او مسئول مرگ دوست دخترش جنیفر روزاریو بود که دختر کمیسر شهر کلکته روزاریو بود. مدهی از هویت کثیر به عنوان کبرا مطلع شد و قصد داشت انتقام مرگ جنیفر را بگیرد، جایی که او فاش می‌کند که او بوده است که سرنخ‌هایی را درباره این ترورها به پلیس اینترپل می‌فرستد. مادی کثیر را به اصلان تحویل می‌دهد، جایی که آناند سوبرامانیام، افسر تحقیق و خال ریشی، از کاثیر برای دستگیری مادی کمک می‌گیرد. کثیر آنها را به مخفیگاه مدی می آورد که یک مرکز خرید زیر ساخت است. ریشی از راه می رسد و درگیری بین باند و کاثیر رخ می دهد، جایی که او با موفقیت موفق می شود آنها را تحت سلطه خود درآورد. مادی در مورد مرگ جنیفر با کثیر روبرو می شود. کثیر فاش می‌کند که او ترتیبی داده بود که مادی و جنیفر به بنگلادش بروند، اما پدر و بستگانش او را تعقیب کردند و او را کشتند. پس از رفع سوء تفاهم، کاثیر فاش می کند که بستگان جنیفر را کشته است و مدی را در اتاقی حبس می کند. کاثیر به ریشی و افرادش شلیک می‌کند، اما در این فرآیند مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و می‌میرد، بنابراین مادی و باوانا را ویران می‌کند.

زیرنویس فیلم Cobra 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Cobra 2022 در ماه مه ۲۰۱۹، تهیه کننده S. S. Lalit Kumar از ۷ Screen Studios و Viacom18 Studios پروژه آینده خود را با حضور Vikram، با عنوان آزمایشی Vikram 58 اعلام کرد.  این فیلم توسط R. Ajay Gnanamuthu کارگردانی شده است که قبلاً دمونته کلونی (۲۰۱۵) و Imaikkaa Nodigal (2018) را بر عهده داشت. در نظر گرفته شده بود که این یک فیلم پان هندی باشد که قرار بود به پنج زبان در تابستان در آوریل ۲۰۲۰ اکران شود.  تا جولای ۲۰۱۹، A. R. Rahman برای نواختن موسیقی فیلم طناب زده شد. رقص بدلکاری Dhilip Subbarayan  و فیلمبردار Sivakumar Vijayan، گزارش شد که بخشی از تیم فنی بودند. ویجایان بعداً توسط هاریش کانان (Harish Kannan) جایگزین شد. گزارشی از The New Indian Express، به تاریخ ۲ اوت ۲۰۱۹، بیان کرد که Vikram در ۲۵ قیافه مختلف دیده می شود.

در دسامبر، Viacom18 به دلایل نامعلوم از پروژه عقب نشینی کرد و لالیت کومار به عنوان تنها تهیه کننده اعتبار شد. در حالی که شایعه شده بود که عنوان Amar نامیده می شد، سازندگان با اعلام عنوان رسمی به عنوان کبرا در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹، این شایعات را پاک کردند. تیم این فیلم را “کبرا” نامگذاری کرد زیرا شبیه شخصیت محوری کبرای مار است. Gnanamuthu در مصاحبه ای با The Times of India گفت: “شخصیت قهرمان داستان و کبرا پیوندی دارد. اگر اکنون چیز بیشتری را فاش کنم، جزئیات بیش از حد را نشان می دهد. همچنین از آنجایی که فیلم به زبان تامیل ساخته شده است. کانادا، مالایالام، تلوگو و هندی من عنوانی می‌خواستم که به همه زبان‌ها کار کند. از این رو، ما روی کبرا کار نکردیم.” روانشناسی، علمی تخیلی، هیجان انگیز و اکشن. مشخص شد که شخصیت ویکرام یک ریاضیدان و یک «تغییر شکل» است که از ریاضیات برای فعالیت‌های مجرمانه استفاده می‌کند.

در ابتدا، پریا باوانی شانکار به عنوان نقش اول زن فیلم انتخاب شد. به دلایل نامعلومی، پریا از پروژه انصراف داد و سازندگان، سرینیدی شتی، مشهور KGF را برای ایفای نقش اصلی زن در اواخر اکتبر ۲۰۱۹ نهایی کردند. این فیلم اولین حضور او در صنعت فیلم تامیل را نشان می‌دهد. عرفان پاتان بازیکن سابق کریکت هندی برای ایفای نقشی محوری در این پروژه قرارداد امضا کرد. این همچنین اولین حضور او در صنعت فیلم هند را نشان می دهد.  Gnanamuthu، چندین ویدیوی TikTok خود را تماشا کرده بود، و تحت تأثیر بازیگری‌اش، پاتان را در خانه‌اش در وادودارا، گجرات ملاقات کرد، که بعداً موافقت کرد که بخشی از فیلم باشد در روز تولد او، تیم ظاهر و نام شخصیت او را به عنوان اصلان یلماز، مامور اینترپل، فاش کرد. در اواخر اکتبر، فیلمساز K. S. Ravikumar به بازیگران پیوست و برای چند روز فیلمبرداری کرد. Gnanamuthu اظهار داشت که شخصیت او “یک شخصیت پیچیده” و “کاملاً جدایی ناپذیر از فیلمنامه” خواهد بود.

در ژانویه ۲۰۲۰، میرنالینی راوی به گروه بازیگران راه یافت، و در همان ماه روبو شانکار نیز به عنوان یکی از بازیگران مکمل پیوست. آجی گنااموتو پس از اینکه تحت تاثیر بازی او در شب های کومبالانگی (۲۰۱۹) قرار گرفت، برای نقش مهمی در این فیلم، شین نیگام را امضا کرد. با این حال، انجمن تهیه‌کنندگان فیلم کرالا (KFPA) به اتاق بازرگانی فیلم هند جنوبی (SIFC) نامه‌ای ارسال کرده بود و خواستار محرومیت این بازیگر تا زمانی که به تهیه‌کنندگان دو فیلم لغو شده‌اش پرداخت شود، شده بود. سارجانو خالد به‌عنوان جانشین فیلم معرفی شد. محمدعلی بیگ، شخصیت تئاتر، نیز در فوریه ۲۰۲۰ برای فیلم سینمایی طناب زده شد. در آوریل ۲۰۲۰، روشن متیو، میا، و ماموکویا بازیگران مالایایی در جمع بازیگران فیلم قرار گرفتند.

زیرنویس Cobra 2022 - بلو سابتایتل

در حالی که قرار بود عکاسی اصلی فیلم در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ آغاز شود، در واقع در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ در چنای آغاز شد. در حالی که عرفان پاتان در ۱۵ اکتبر به مجموعه فیلمبرداری پیوست، سرینیدی شتی تنها در پایان ماه به آن پیوست. اولی اولین برنامه فیلم را در ۶ نوامبر ۲۰۱۹ در چنای به پایان رسانده بود. در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹، ویکرام و تیمش برای یک فیلمبرداری آهنگ به آلپی رفتند که در عرض دو روز به پایان رسید. تا پایان نوامبر ۲۰۱۹، برنامه دوم فیلمبرداری در کرالا تکمیل شد. برنامه سوم این فیلم در دسامبر ۲۰۱۹ در چنای انجام شد. سازندگان قصد داشتند در ژانویه ۲۰۲۰ چند سکانس در سراسر روسیه و اروپا فیلمبرداری کنند. در همین حال، در ۱۷ ژانویه، سازندگان به کلکته رفتند تا برای برنامه سوم آماده شوند. عرفان پاتان بخش های خود را برای فیلم در ۲۱ ژانویه، در برنامه چهارم تکمیل کرد. در ۶ فوریه، سازندگان قصد داشتند سکانس اوج را در روسیه فیلمبرداری کنند. در ۷ فوریه ۲۰۲۰، سازندگان یک سکانس مهم را در مرکز خرید رامی در چنای فیلمبرداری کردند.

ویکرام و گنااموتو علیرغم ترس از شیوع ویروس کرونا، فیلمبرداری خود را در مارس ۲۰۲۰ در روسیه آغاز کردند. گسترش سریع COVID-19 خدمه را مجبور به توقف فیلمبرداری و بازگشت به هند کرد. فیلمبرداری فیلم به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ تحت تأثیر قرار گرفت، زیرا تا مارس ۲۰۲۰، ۲۵ درصد از فیلمبرداری در انتظار است. آجی گنااموتو اعلام کرد که برای کمک به تهیه‌کنندگان در این زمان‌های چالش‌برانگیز، دستمزد فیلم را کاهش می‌دهد. نبود امکانات سفر بین المللی باعث شد که تیم نتواند در روسیه عکسبرداری کند، بنابراین آنها مجموعه های عظیمی شبیه کشور در چنای ایجاد کردند. این تیم دوبله فیلم را در اکتبر ۲۰۲۰ آغاز کرد. فیلمبرداری در ۳ دسامبر ۲۰۲۰ در چنای از سر گرفته شد و ویکرام به دکورها پیوست. پس از تکمیل برنامه، تیم در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۰ به کلکته سفر کرد. با این حال، از آنجایی که ویکرام در فیلمبرداری Ponniyin Selvan در اواسط ژانویه ۲۰۲۱ نیز شرکت داشت، تیم تصمیم گرفت چند صحنه را بدون Vikram فیلمبرداری کند و تیم سازنده اعلام کرد که این بازیگر پس از اتمام بخش هایش به فیلمبرداری می پیوندد. در حالی که سرینیدی شتی فیلمبرداری خود را در ۷ فوریه ۲۰۲۱ به پایان رساند.

کارگردان Ajay Gnanamuthu از قسمت های فیلمبرداری شده در مجموعه ناراضی بود، بنابراین تیم تصمیم گرفت در اواسط فوریه ۲۰۲۱، با وجود هوای سرد، به روسیه برگردد. در ۲۲ فوریه ۲۰۲۱، ویکرام به فیلمبرداری فیلم در مسکو پیوست، جایی که قسمت های پایانی فیلم در حال فیلمبرداری بود. عرفان پاتان در ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ به آنها پیوست. این تیم در ۲ مارس ۲۰۲۱ چند صحنه را در دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ به عنوان بخشی از برنامه نهایی خود فیلمبرداری کردند. تیم بخش‌های اصلی فیلم را در ۵ مارس ۲۰۲۱ تکمیل کرد. ظاهراً فیلمبرداری به دلیل تعهدات ویکرام با کارگردانی ماهان (۲۰۲۱) به کارگردانی Karthik Subbaraj که توسط همان شرکت تولیدی ۷ Screen Studio ساخته شده و پس از آن قفل شدن توسط دولت برای مهار موج دوم همه‌گیری به تعویق افتاده است. پس از پایان فیلمبرداری ماهان، تیم تولید را در ۱۵ آگوست ۲۰۲۱، با شروع یک برنامه جزئی در کلکته، از سر گرفت. پس از پروژه های موازی تهیه کننده و سایر تعهدات ویکرام، تیم برنامه نهایی خود را در چنای در ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ آغاز کرد و به مدت یک ماه ادامه داد.  در ۱۴ فوریه ۲۰۲۲، Gnanamuthu توییت کرد که فیلمبرداری به طور کامل بسته شده است.

موسیقی فیلم توسط A. R. Rahman ساخته شد که اولین همکاری او با کارگردان Ajay Gnanamuthu بود. همچنین چهارمین فیلم او با بازی ویکرام پس از پودیا منارگال (۱۹۹۴)، راوانان (۲۰۱۰) و من (۲۰۱۵) است. آهنگ‌های این فیلم شامل اشعاری بود که توسط Thamarai، Pa. Vijay و Vivek نوشته شده بود. اولین تک‌آهنگ با نام «Thumbi Thullal» در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۰ منتشر شد. این تک‌آهنگ توسط Vivek نوشته شد و توسط Nakul Abhyankar، Shreya Ghoshal خوانده شد. دومین تک‌آهنگ با عنوان “Adheeraa” در ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد. این تک‌آهنگ توسط پا. سومین تک آهنگ با عنوان “Uyir Uruguthey” در ۴ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. پخش صوتی در فینیکس مارکت سیتی، چنای در ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۲، با حضور بازیگران و خدمه برگزار شد و آهنگ ها توسط رحمان و تیم موسیقی او به صورت زنده اجرا شد.

کبرا در ۳۱ اوت ۲۰۲۲ در سینماها اکران شد. این فیلم در ابتدا قرار بود همزمان با آخر هفته عید فطر، مصادف با ۲۲ مه ۲۰۲۰، اکران شود، که به دلیل همه‌گیری COVID-19 در هند به تعویق افتاد. در مارس ۲۰۲۱، گفته شد که پس از تولید فیلم ممکن است زمان بیشتری نسبت به برنامه ریزی شده طول بکشد و بسیاری از سکانس ها باید دوباره فیلمبرداری می شدند، زیرا آجی گنااموتو از فیلمبرداری برنامه روسیه با تکرار زمین ها ناامید شد. فیلمبرداری در مکان‌های واقعی، که او احساس می‌کرد «معتبر نیست»، صرف نظر از مشکلاتی که محدودیت‌های سفر به دلیل همه‌گیری COVID-19 با آن مواجه است. در طول تولید، سون اسکرین استودیو ادعاهایی مبنی بر انتشار بر روی یک پلتفرم استریم را رد کرده بود، و دوباره به برنامه‌های اکران در تئاتر اطمینان داد. گفته شده است که این فیلم پس از ساخت دیگر لالیت کومار با بازی ویکرام به نام Karthik Subbaraj-director Mahaan (2022) اکران خواهد شد. در ماه مه ۲۰۲۲، فیلم قرار بود در ۱۱ اوت ۲۰۲۲، در آخر هفته روز استقلال اکران شود. به دلیل تأخیرهای پس از تولید، این فیلم در ۳۱ اوت ۲۰۲۲ مصادف با Vinayagar Chathurthi منتشر شد. این فیلم به دلیل مدت زمان سه ساعت خود پاسخ منفی دریافت کرد، جایی که منجر به انتشار نسخه کوتاه شده آن در ۱ سپتامبر ۲۰۲۲ شد.

زیرنویس Cobra 2022 - بلو سابتایتل

حقوق پخش فیلم در تامیل نادو توسط Red Giant Movies به دست آمده است. حقوق توزیع آندرا پرادش و تلنگانا توسط سینماهای NVR به دست آمده است. حقوق توزیع کرالا توسط Iffaar Media و Dream Big Films به دست آمد. حقوق توزیع فیلم در بریتانیا و اروپا توسط Ahimsa Entertainment به دست آمده است.

در روز اول اکران، فیلم بیش از ۱۲ کرور در تامیل نادو و ۱.۲۵ کرور در کرالا جمع آوری کرد. پس از سه روز از اکران خود، این فیلم یک کلکسیون باکس آفیس ۲۱ تا ۲۶.۳ کرور در سرتاسر جهان ساخت.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.