تاریخ انتشار : شنبه 14 آبان 1401 - 11:28
38 بازدید
کد خبر : 204097

دانلود زیرنویس فیلم Dishonored 1931 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dishonored 1931 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dishonored 1931 یک فیلم جاسوسی عاشقانه و رمانتیک محصول ۱۹۳۱ درباره یک زن جاسوس برای اتریش-مجارستان در طول جنگ جهانی اول است. این فیلم با همکاری دانیل ان. روبین، کارگردانی و ویرایش شده توسط یوزف فون استرنبرگ برای پارامونت پیکچرز نوشته شده است. طراحی لباس توسط تراویس بانتون انجام شد. در این

دانلود زیرنویس فیلم Dishonored 1931 یک فیلم جاسوسی عاشقانه و رمانتیک محصول ۱۹۳۱ درباره یک زن جاسوس برای اتریش-مجارستان در طول جنگ جهانی اول است. این فیلم با همکاری دانیل ان. روبین، کارگردانی و ویرایش شده توسط یوزف فون استرنبرگ برای پارامونت پیکچرز نوشته شده است. طراحی لباس توسط تراویس بانتون انجام شد. در این فیلم مارلین دیتریش، ویکتور مک لاگلن، گوستاو فون سیفرتیتز و وارنر اولاند به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Dishonored 1931 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Dishonored 1931 داستان در سال ۱۹۱۵ در خیابان های وین، اتریش، در اروپای جنگ زده آغاز می شود. جسد یک فاحشه توسط مقامات از یک ساختمان مسکونی در منطقه چراغ قرمز خارج می شود – یک مورد خودکشی. هنگامی که ماری کولورر، یکی از هموطنان راهپیمایی خیابان، کلمه ای برای ابراز همدردی می کند، دربان هشدار می دهد که سرنوشت او نیز به همین سرنوشت خواهد رسید. او پاسخ می دهد: “نه من نیستم. من از زندگی نمی ترسم… هر چند از مرگ هم نمی ترسم.”

رئیس سرویس مخفی اتریش سخنان ماری را می شنود. او به او نزدیک می شود، و او را به آپارتمان خود دعوت می کند، با این فرض که مرد مسن او را برای رابطه جنسی نامزد می کند. رئیس متوجه می شود که ماری یک بیوه جنگی و همچنین یک پیانیست ماهر است و به گربه سیاه خانگی خود بسیار وابسته است. او به عنوان یک مامور خارجی ظاهر می شود تا وفاداری او را آزمایش کند و برای رضایت او، او بی سر و صدا به یک پاسبان هشدار می دهد. آقا مدارک خود را مشخص می کند و ماری را دعوت می کند تا او را در ستاد مرکزی اطلاعات ببیند.

دانلود زیرنویس فیلم بی آبرو ۱۹۳۱ در دفتر رئیس، او به ماری توضیح می دهد که نیروهای نظامی اتریش به دلیل نشت امنیتی متحمل خسارات وحشتناکی شده اند و او به دنبال یک زن جذاب بوده است که به عنوان یک مامور مخفی برای کمک به افشای مردی که فکر می کند مرد است، خدمت کند. خائن: سرهنگ فون هنداو که به رئیس ستاد ارتش اتریش وابسته است. رئیس می گوید فکر می کند ماری ممکن است برای این کار مناسب باشد. او این پیشنهاد را می پذیرد و خاطرنشان می کند که به جای غرامت سخاوتمندانه ای که رئیس قول می دهد، چیزی که در درجه اول برای او جذابیت دارد فرصت خدمت به “آرایش اتریش” است. ماری به عنوان مامور X-27 در سرویس مخفی ثبت نام شده است.

Marie/X-27 توجه هنداو را در یک جشن بالماسکه به خود جلب می کند و به آپارتمان شخصی اش دعوت می شود. در طول اغوای مصنوعی او، رئیس با هنداو تماس تلفنی برقرار می کند و از او می خواهد که برای مدت کوتاهی خود را غایب کند و X-27 را برای جستجوی وسایل شخصی خود آزاد بگذارد. هنگامی که پیشخدمت او می گوید که هنداو سیگار نمی کشد، به یاد می آورد که مردی که هنداو در راه خانه از توپ خارج شد، سیگاری به هندو داده بود که او آن را پیدا می کند و یک پیام مخفی را از آن حذف می کند. هینداو از تماس تلفنی خود برمی گردد و متوجه می شود که پوششش منفجر شده است، به X-27 تعارف می کند، هفت تیر سرویس خود را پس می گیرد و خود را می کشد.

زیرنویس فیلم Dishonored 1931 - بلو سابتایتل

زیرنویس Dishonored 1931 پیام مخفی X-27 را به یک کازینو هدایت می کند، جایی که او مردی را پیدا می کند که به هنداو سیگار داده بود، که معلوم شد سرهنگ کراناو، یک جاسوس روسی است. آنها قبل از آن کمی معاشقه می کنند، با احساس خطر، او فرار می کند. هنگامی که X-27 شکست خود را گزارش می دهد، رئیس به او دستور می دهد که از درگیری خارج شود و می گوید که کراناو “آنقدر باهوش است که توسط یک زن به دام بیفتد.”

دیرتر از شب، کرانو در حالی که با صدای بلند پیانو می نوازد وارد آپارتمان X-27 می شود و دستورات ماموریت بعدی خود را می یابد: پرواز بر فراز مرز لهستان، نفوذ به مقر نظامی روسیه در آنجا، و بدست آوردن جدول زمانی برای یک حمله نظامی قریب الوقوع. . سپس تپانچه او را خالی می کند و قبل از مواجهه با او تلفن را از کار می اندازد. آنها قبل از اینکه X-27 کراناو را یک دلقک خطاب کند، کمی بیشتر معاشقه می‌کنند، که او پاسخ می‌دهد که او سربازی است که گاهی از خطوط دشمن عبور می‌کند و دست به دزدی می‌زند، در حالی که او از تمایلات جنسی خود برای “فریب دادن مردان به مرگ” استفاده می‌کند. او سعی می کند با یک بوس او را به تاخیر بیندازد، اما او به جای اینکه خطر عاشق شدن با یک “شیطان” را تهدید کند، فرار می کند.

زیرنویس فیلم بی آبرو ۱۹۳۱ در پشت خطوط دشمن و همراه با گربه سیاهش، X-27 خود را به عنوان یک دختر دهقانی کم هوش در می آورد و به عنوان خدمتکار اتاق در محله افسران روسی استخدام می شود. او به سرعت یک افسر ارشد روسی به نام سرهنگ کورین را با مشروب و بازی جنسی اغوا می کند و نقشه های محرمانه ای را برای حمله به دست می آورد که در کدی کپی می کند که به نظر می رسد نت آهنگ برای یک آهنگ موسیقی است. کراناو که در محله مستقر است، گربه سیاه X-27 را مشاهده می کند که در راهرو تعقیب می کند و او را از حضور او آگاه می کند. پس از یک تعقیب و گریز کوتاه، او را اسیر می کند و نت آهنگ را کشف می کند. وقتی قطعه آتونال را روی پیانو اجرا می‌کند، متوجه می‌شود که این یک کد است و به سرعت موسیقی را می‌نویسد، مطمئن است که ماموریت X-27 را خنثی کرده است.

زیرنویس فیلم Dishonored 1931 - بلو سابتایتل

زیرنویس بی آبرو ۱۹۳۱ کرانو به X-27 اطلاع می دهد که او صبح روز بعد کشته خواهد شد، اما متوجه می شود که عاشق او شده است. پس از اینکه آنها شب را با هم سپری می کنند، X-27 موفق می شود کراناو را مواد مخدر بکشد و او را به اتریش فراری دهد. او هنگام نواختن کرانو، نت موسیقی رمزگذاری شده را به حافظه سپرده بود، بنابراین او قادر به بازسازی نقشه ها است. اتریشی ها با داشتن این اطلاعات، تهاجم روسیه را درهم شکستند.

هزاران سرباز روسی اسیر شدند که کراناو در میان آنهاست. هنگامی که ماموران سرویس مخفی اتریش، با حضور X-27، زندانیان را بررسی می کنند، Kranau به عنوان مامور H-14 شناسایی می شود و بازداشت می شود. X-27 وانمود می کند که او را نمی شناسد، اما درخواست می کند که به او اجازه داده شود تا به طور خصوصی از او بازجویی کند، ظاهراً برای استخراج اطلاعات ارزشمند قبل از اینکه او به طور خلاصه اعدام شود. او که از اینکه معشوقش جان خود را از دست بدهد بیزار است، “به طور تصادفی” اسلحه خود را رها می کند و به او اجازه می دهد که فرار کند. او دستگیر می شود، به جرم خیانت محکوم می شود و به اعدام محکوم می شود.

زیرنویس فیلم بی آبرو 1931 - بلو سابتایتل

ماری از راهبی که در انتظار اعدام است به ملاقات او می‌رود دو درخواست می‌کند: این که در سلولش پیانو به او تجهیز کنند و به او اجازه داده شود لباسی را بپوشد که در آن «نه به کشور من، بلکه به هموطنانم خدمت کرده است». (یعنی همان چیزی که او به عنوان یک خیابان گرد می پوشید). هر دو درخواست پذیرفته می شود.

ماری که در مقابل جوخه تیراندازی ایستاده چشم‌بند را رد می‌کند. پس از تأخیر کوتاه ناشی از اعتراض بیهوده یک افسر جوان، او مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.