تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1401 - 19:32
48 بازدید
کد خبر : 203315

دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019  در طول یک گشت زنی معمولی در جنگل های ویتنام، یک جوخه از سربازان آمریکایی با یک نیروی دشمن بسیار بزرگتر برخورد می کنند. جوخه که تقریباً ۱۰ به ۱ بیشتر بود، به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار می گیرد. جنگل سه سایبان متراکم و گل آلود

دانلود زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019  در طول یک گشت زنی معمولی در جنگل های ویتنام، یک جوخه از سربازان آمریکایی با یک نیروی دشمن بسیار بزرگتر برخورد می کنند. جوخه که تقریباً ۱۰ به ۱ بیشتر بود، به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار می گیرد. جنگل سه سایبان متراکم و گل آلود است و امکان نجات را مختل می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم My Father's Brothers 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم My Father’s Brothers 2019 این فیلم سفری است برای درک آنچه که بازماندگان در سال ۱۹۶۶ از سر گذرانده‌اند و امروز نیز به خاطر آن ادامه می‌دهند. برخی در نوجوانی برای ارتش داوطلب شده بودند. برخی دیگر نیز به خدمت گرفته شدند. برخی سالها بعد به امید یافتن تعطیلی و صلح به ویتنام بازگشتند.

زیرنویس فیلم My Father's Brothers 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس My Father’s Brothers 2019 یک چترباز به خاطر اقداماتی که در آن روز انجام داده بود، مدال افتخار دریافت می کرد. این فیلم سفری است برای درک آنچه که بازماندگان در سال ۱۹۶۶ از سر گذرانده اند و هنوز هم از آن رنج می برند.

زیرنویس My Father's Brothers 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم برادران پدرم ۲۰۱۹ برخی در نوجوانی برای ارتش داوطلب شده بودند. برخی دیگر نیز به خدمت گرفته شدند. برخی سالها بعد به امید یافتن تعطیلی و صلح به ویتنام بازگشتند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.