تاریخ انتشار : یکشنبه 15 آبان 1401 - 17:31
64 بازدید
کد خبر : 204140

دانلود زیرنویس فیلم My Wife’s Secret Life 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Wife’s Secret Life 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Wife’s Secret Life 2019 زندگی لورل مملو از وحشت می شود که معشوقه یک شبه او، کنت، بعداً شروع به تعقیب او می کند. او متوجه می شود که همسر سابق کنت مشتری شوهر وکیلش جیمز بوده است. کنت خشمگین است زیرا معتقد است که جیمز در خراب کردن ازدواج او

دانلود زیرنویس فیلم My Wife’s Secret Life 2019 زندگی لورل مملو از وحشت می شود که معشوقه یک شبه او، کنت، بعداً شروع به تعقیب او می کند. او متوجه می شود که همسر سابق کنت مشتری شوهر وکیلش جیمز بوده است. کنت خشمگین است زیرا معتقد است که جیمز در خراب کردن ازدواج او نقش داشته است. کنت در جستجوی انتقام، نقشه ای مرگبار را طراحی کرد تا “به طور تصادفی” با لورل ملاقات کند و زندگی کوچک بی نقص او را نابود کند. طرح کنت زمانی که لورل تصمیم به مبارزه می گیرد، یک چرخش مرگبار پیدا می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم My Wife's Secret Life 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم My Wife’s Secret Life 2019 همسری به خانه نزد خانواده‌اش می‌آید و یک جشن سورپرایز سالگردی برگزار می‌کند که به پایان رسیده است. بچه های دوست داشتنی و شوهر دوست داشتنی ترش تمام شب منتظر او بودند. او یک معتاد به کار است و تا دیروقت بیرون بود. جیمز، شوهرش، به او می گوید که او بیش از حد کار می کند و آنها با هم بحث می کنند. او به او اعتماد ندارد زیرا قبلاً به او خیانت کرده است. روابط تیره می شود و آنها عصبانی به رختخواب می روند.

لورل با دوستش آنجلا در جنگل قدم می زند و آنها در مورد روابط خود صحبت می کنند. لورل آرزو می کند که یک روز بدون درام خانوادگی خود را داشته باشد! او نمی داند که در آستانه رسیدن به این آرزو است! جیمز یک سفر عاشقانه رزرو می کند، اما لورل او را می بندد و به او می گوید که باید برای یک کنفرانس برود.

هنگامی که او به کنفرانس می رسد، لورل با تعجب متوجه می شود که اتاق او از طریق تلفن لغو شده است. لورل قرار است در عوض در یک متل ارزان اقامت کند. در لابی، او با یک غریبه خوش تیپ برخورد می کند که بسیار شبیه شوهرش است. (کسی که به خانه برگشته است که توسط همکارش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.) غریبه لورل را در بار هتل می بیند و از او می خواهد که برای ناهار با او بنشیند. نام او کنت است. ناهار در تراس به شراب تبدیل می شود. (که دوست داشتنی به نظر می رسد.) لورل در مورد مشکلات خود با شوهرش صحبت می کند (بدون اشاره به شوهرش). در باران گرفتار می شوند و یک بطری کامل شراب می نوشند. منفجر کردن جلسات آنها

قبل از اینکه همه چیز زیاد پیش برود، لورل به کنت می گوید که ازدواج کرده است. به هر حال آنها را تشخیص می دهند. همانطور که او دور می شود، کنت مانند یک گرگ او را تماشا می کند.

لورل خود را به متل مزخرف خود می رساند. جیمز زنگ می زند و آنها وارد دعوای دیگری می شوند. او با عصبانیت تلفن را قطع می کند. وقتی کنت زنگ می‌زند و لورل را دعوت می‌کند، همه چیز تغییر می‌کند. یکی از گوشواره هایش افتاده است. او در نهایت به اتاق کنت می رود و اوقات جذابی را سپری می کند. (مثل زمان طولانی سکسی.) صبح روز بعد لورل و کینث به دور دوم می روند. لورل به او می گوید که قبلاً خیانت نکرده است و شوهرش به او خیانت کرده است. او فقط می خواهد مشکلات شوهرش را فراموش کند و واقعیت از هم پاشیده شدن ازدواجش را به گور ببرد. لورل به کنت می گوید که می خواهد همه چیز را در هتل بگذارد و با او رابطه برقرار نکند. دوش می گیرد و گریه می کند.

زیرنویس فیلم My Wife's Secret Life 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس My Wife’s Secret Life 2019 برگشت با خانواده اش رابطه لورل و جیمز هنوز در صخره است. او اصرار دارد که یک آخر هفته رمانتیک داشته باشد. حتی بعد از اینکه یک هیکی روی گردن او دید. بعداً در آینه، لورل دوران سکسی خود را با کنت به یاد می آورد.

جیمز به خاطر کارش به مرخصی می‌رود چون کسی زنگ می‌زند و می‌گوید پول می‌دزدد. در همین حال، لورل از کنت تماس می گیرد، او می خواهد او را به ناهار ببرد. او ابتدا او را رد می کند … اما او لابی او را غافلگیر می کند. لورل متوجه می شود که مشکل شدیدی دارد. او به لابی می رود و به او می گوید که او نامناسب است. لورل نگران است زیرا کنت چیزهایی در مورد او می داند که احتمالاً نمی تواند بداند. وقتی کنت به او می‌گوید که آنها در یک شب حضور داشتند، کنت یک نوار جنسی را به او نشان می‌دهد که بدون رضایت او روی تلفنش ساخته است. لورل به او می گوید که قرار نیست ازدواجش را به خاطر او خراب کند. او این راهنمایی را دریافت نمی کند و به او پیام می دهد.

در حالی که جیمز و لورل در سفر هستند، آنجلا از بچه ها نگهداری می کند. در پارکینگ با… کنت وارد گلگیر می شود! او روی طلسم دراز می کشد و او و بچه ها را متقاعد می کند که با او شام پیتزا بخورند. او به آنجلا می‌گوید که نامش مایکل است و از این حادثه بسیار عذرخواهی می‌کند. او آنجلا را دستکاری می کند تا به او بگوید جیمز و لورل در کجا اقامت دارند.

در یک گریز عاشقانه، لورل برای گذراندن مقداری QT با شوهرش هیجان‌زده است تا اینکه مردی را که شبیه کنت است در لابی می‌بیند. همانطور که او در حال ماساژ است، مدام به هنگام سکس با کنت چشمک می زند و خیال می کند که ماساژور کنت در حوله است.

لورل متوجه می شود که باید با جیمز پاک شود. او فکر می کند که او به خاطر خیانت از او انتقام می گیرد. او به او می گوید که فلاش بک دارد و از کارهایش ناراحت است. جیمز می رود تا خنک شود و برود یخ بیاورد. او البته توسط کنت از پله ها پایین می رود و به بیمارستان منتقل می شود. جیمز به‌طور شگفت‌انگیزی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد و لورل اعتراف می‌کند که او فکر می‌کرد کنت را در هتل دیده است، و او به آرامی او را تعقیب کرده است.

این زوج تصمیم می گیرند به خانه بروند و سعی کنند به حالت عادی برگردند تا اینکه لورل یک گل رز را روی تخت اتاق خواب آنها پیدا کرد که یک یادداشت عاشقانه دارد. جیمز شعر روی نامه را تشخیص داد و متوجه شد که شوهر مشتری او به نام کنت اندرسون است. این مرد متجاوز، دستکاری و خطرناک است. کنت در حال انتقام گرفتن از جیمز، وکیل پرونده طلاقش است.

زیرنویس فیلم My Wife's Secret Life 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم زندگی مخفی همسرم ۲۰۱۹ این زوج تصمیم می گیرند فعال باشند و در دفاع باشند. زن و شوهر یک دوربین امنیتی راه اندازی کردند و ردیاب را روی تلفن های خود قرار دادند. این تاکتیک ها کار نمی کند. کنت در حین گرفتن چند فایل از محل کار، به لورل در آسانسور حمله می کند. وقتی آسانسور باز می شود، او فرار می کند و جمعیتی از مردم کنت را مجبور می کنند که او را رها کند.

لورل و جیمز همه چیز را در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنجلا می گویند. او قبول می کند که بچه ها را به دیزنی لند ببرد تا آنها را از هر خطری دور کند. آنها نمی دانند که او قرار است با متیو قرار بگذارد … که در واقع کنت است.

آنجلا و متیو/کنت قرار خود را دارند، و او دوباره اشتراک گذاری می کند!!! گفتن تمام جزئیات برنامه های لورل و جیمز به متیو/کنت با استخدام یک کارآگاه خصوصی و همه چیز. او حتی از بچه ها و سفری که می رود به او می گوید. آنجلا زن بسیار قابل اعتمادی است. او همچنین هیچ لرزی ندارد و باید از اشتراک گذاری زیاد دست بردارد. (به او ربطی ندارد!!! یا به او گفتن.)

جیمز توسط یک پانک جوان کاغذی دریافت می کند که سپس صورت خود را به ماشین پارک شده می کوبد تا به نظر برسد که توسط جیمز مورد حمله قرار گرفته است. پلیس طرف پسران جوان را می گیرد و جیمز را بازداشت می کند.

کارآگاه خصوصی شواهدی از شکارچی بودن کنت می آورد. آن‌ها فیلم‌های هتل را مرور می‌کنند و او پرونده‌ای را در کنت به لورل نشان می‌دهد. نام اصلی او رایان است و او شاهد کشته شدن مادرش با چاقو بود. او سابقه آزار خانگی دارد و یک آدم بد همه جاست.

لورل بچه‌هایش را از خانه بیرون می‌آورد و بلافاصله توسط کنت/متیو/رایان با اسلحه گرفته می‌شود. او را در روز روشن با اسلحه به سمت ماشینش می برد، همسایه ها می بینند و با پلیس تماس می گیرند. کنت/متیو/رایان او را به جنگلی منزوی می برد. صحبت می کنند و راه می روند. کنت / متیو / رایان اعتراف می کند که همه این کارها را برای انتقام از جیمز انجام داده است که همسرش را “گرفت”.

کارآگاه از همسایه ها تماس می گیرد و با جیمز تماس می گیرد؟ جیمز از اینکه لورل ربوده شده است خشمگین است، اما به یاد داشته باشید که در پرونده طلاق، او کار کرد کنت/متیو/رایان ملکی را در جنگل های شهرک نگه داشته است. عجله به آن ملک.

در همین حال، کنت/متیو/رایان در حال آماده شدن برای کشتن لورل هستند. او به او التماس می کند که او را رها کند تا بتواند پیش فرزندانش برگردد. کنت/متیو/رایان قول می‌دهد که بچه‌های جیمز و لورل را پس از کشتن والدینشان به دست آورد. لورل که اکنون برای نجات بچه‌هایش می‌جنگد، چوبی را می‌گیرد و به صورت او می‌کوبد. او در میان جنگل می دود و کنت / متیو / رایان با تفنگش تعقیب می کند. جیمز و کارآگاه نیز در جنگل هستند. کارآگاه لورل را پیدا می کند و سعی می کند او را نجات دهد، اما او از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. جیمز با ۹۱۱ تماس می گیرد و مسیری را دنبال می کند که لورن و کنت/متیو/رایان در پیش گرفتند.

زیرنویس My Wife's Secret Life 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس زندگی مخفی همسرم ۲۰۱۹ لورل گره خورده است و کنت/متیو/رایان می خواهند به او شلیک کنند که جیمز با او برخورد می کند. آنها دعوا می کنند و لورل تلاش می کند تا خود را آزاد کند. (این یک دختر در شرایط پریشانی است.) تا زمانی که لورل دستش را آزاد می کند و شوهرش را نجات می دهد. چندین بار شوتینگ کنت/متیو/رایان.

جیمز به بیمارستان می رود، و من حدس می زنم ازدواج لورل و جیمز در حال حاضر خوب است؟ ممکن است کارآگاه فوت کرده باشد. چه کسی می داند! (اصلاح: “به محض اینکه جیمز از خواب بیدار شد، او در مورد شفلر می پرسد. لورل بیان می کند که شفلر تحت مراقبت های ویژه است و خوب خواهد شد، و جیمز نفس راحتی می کشد.” Via Gail. متشکرم گیل!!!)

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.