تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 16:05
51 بازدید
کد خبر : 202646

دانلود زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022  یک فیلم هندی زبان هندی کمدی-درام خانوادگی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی Aanand L. Rai و نویسندگی Himanshu Sharma و Kanika Dhillon است. آکشی کومار، بومی پدنکار، سادیا خطیب، ساهمین کائور، اسمریثی سریکانث و دیپیکا خانا در آن بازی می‌کنند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Raksha Bandhan

دانلود زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022  یک فیلم هندی زبان هندی کمدی-درام خانوادگی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی Aanand L. Rai و نویسندگی Himanshu Sharma و Kanika Dhillon است. آکشی کومار، بومی پدنکار، سادیا خطیب، ساهمین کائور، اسمریثی سریکانث و دیپیکا خانا در آن بازی می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022 لالا Kedarnath بزرگترین و تنها برادر از چهار خواهر به نام های Gayatri، Durga، Laxmi و Saraswati است، یک فروشگاه چت به نام Premlata Chat Bhandar را اداره می کند که توسط پدربزرگش راه اندازی شده است. لالا در بستر مرگ به مادر ضعیفش قول می دهد که تنها پس از انجام مسئولیت ازدواج خواهرانش در خانه های مناسب، ازدواج خواهد کرد. تلاش های بی وقفه لالا برای ازدواج خواهرانش در حالی که ارزش های خانوادگی خود را حفظ می کند، بی نتیجه می ماند، زیرا او برای یافتن دامادهای مناسب به دلیل پوست تیره لاکسمی، وزن دورگا و رفتار مردانه ساراسواتی با موانعی روبرو می شود. در همان زمان، تعهد لالا به خواهرانش به عنوان سد بزرگی برای او و عشق دوران کودکی‌اش با سپنا قرار می‌گیرد.

ساپنا با درک اهمیت نذر لالا تصمیم می گیرد تا رسیدن به هدفش صبر کند. اما پدرش هاریشانکار همیشه او را نق می زد که ازدواج کند. مدتی بعد، لالا موفق می شود ۱۸ لک روپیه (۲۳۰۰۰ دلار آمریکا) برای جهیزیه گایاتری جمع آوری کند. گایاتری ازدواج می کند. پس از ازدواج مشخص می شود که لالا برادر واقعی آنها نیست و مادرشان او را مدت ها پیش به فرزندی پذیرفته است. لالا با فروش یک کلیه اش پولی را برای عروسی دورگا و لاکسمی ترتیب می دهد، اما وقتی گایاتری با نوشیدن سم خودکشی می کند، همه چیز طبق برنامه پیش نرفت. شوهر و همسرش جهیزیه بیشتری می خواستند، او به لالا چیزی نگفت چون نمی خواست بیشتر از این استرس بگیرد. لالا متوجه نفرین نظام جهیزیه می شود و عهد می بندد که سه خواهر دیگرش را به اندازه کافی برای آینده شان توانمند کند تا بتوانند داماد خود را انتخاب کنند و بدون مهریه ازدواج کنند.

لالا تمام روابط خود را با سپنا قطع می کند و از او می خواهد که با پسر انتخابی پدرش ازدواج کند. در روز عروسی ساپنا، هاریشانکار متوجه می شود که او هنوز عاشق لالا است و از او می خواهد که اتحاد را بشکند. سپنا ازدواج را به هم می زند و تصمیم می گیرد منتظر لالا بماند. ۱۲ سال بعد، لاکسمی با سواپنیل، که ساپنا در حال ازدواج با او بود، ازدواج می کند، اما پس از شکستن نامزدی، او عاشق لاکسمی می شود. دورگا فارغ التحصیلی خود را به پایان می رساند و وکیل می شود و در آنجا شوهر گایاتری را با فرستادن او به زندان به اتهام مهریه مجازات می کند. بعداً با همکلاسی اش ازدواج می کند. ساراسواتی پلیس می شود و با همکارش ازدواج می کند. لالا بالاخره در ۶۰ سالگی پس از برآورده شدن آرزوی مادرش با سپنا ازدواج می کند.

زیرنویس فیلم Raksha Bandhan 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس  Raksha Bandhan 2022 این فیلم به طور رسمی در ۳ اوت ۲۰۲۰ به مناسبت راکشا باندان اعلام شد. آکشی کومار اظهار داشت که این سریع‌ترین فیلمی است که او در دوران حرفه‌ای خود امضا کرده است، و این فیلم را به خواهرش آلکا هیراناندانی تقدیم کرد که او همچنین به عنوان تهیه‌کننده همکاری می‌کند.

عکاسی اصلی فیلم در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۱ آغاز شد. اولین برنامه در ژوئیه ۲۰۲۱ در بمبئی به پایان رسید. این فیلم در ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ در دهلی به پایان رسید.

آهنگ ها توسط Himesh Reshammiya ساخته شده اند در حالی که Ishaan Chabra موسیقی پس زمینه اصلی را ساخته است. اشعار را ارشاد کمیل سروده است. اولین آهنگ آلبوم “Tere Sath Hoon Main” که توسط نیهال تائورو خوانده شده است در ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد. دومین آهنگ “Kangan Ruby” که توسط خود رشامیا خوانده شده است در ۶ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد. سومین آهنگ با عنوان “Done Kar Do” که توسط ناوراج هانس خوانده شد در ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد و این اولین آهنگ از یک فیلم هندی بود که انتشار بین المللی داشت و در بریتانیا عرضه شد. چهارمین آهنگ “Dhaagon Se Baandhaa”، خوانده شده توسط شریا گوشال و آریجیت سینگ در ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد.

بازیگران Raksha Bandhan در یک ولگردی تبلیغاتی بودند و قبل از اکران از شهرهای مختلف در سراسر هند دیدن کردند. این تیم شامل آکشای کومار، آناند ال رای، سادیا خطیب، اسمریثی سریکانث، ساهمین کائور و دیپیکا خانا از دبی، پونه و ایندور و حیدرآباد بازدید کردند. ر ۷ آگوست ۲۰۲۲، تیم فیلم Raksha Bandhan برای شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی در یک مالتی پلکس از حیدرآباد بازدید کرد. آکشی خواهران روی صفحه نمایش خود را به جاده معروف MG در دورگا طلا و نقره (جواهرات دورگا) برد، برای خرید مروارید و سنت هدیه دادن را ادامه داد.

زیرنویس Raksha Bandhan 2022 - بلو سابتایتل

یکی از منتقدان بالیوود هونگاما به این فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “راکشا باندان بازیگر آکشای کومار یک حماسه خانوادگی تاثیرگذار است، با نیمه دوم بسیار احساسی که فیلم را بالا می برد”. Aman Wadhwa از DNA هند به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “بازی صمیمانه و جدی آکشای کومار بزرگترین نقطه قوت راکشا باندان است”. Archika Khurana از The Times of India به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “این درام بسیار احساسی نمی تواند شما را لمس کند، اما این پتانسیل را داشت که تماشای بسیار سرگرم کننده تری باشد”.  Zinia Bandyopadhyay از News 18 به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “این یکی از آن فیلم هایی است که می توانید با تمام خانواده تماشا کنید، زیرا آنها برای راکشا باندان گرد هم می آیند. علاوه بر این، شما را به طور مساوی می خنداند و گریه می کند. قطعات». ناندینی رامناث از Scroll.in به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “راکشا باندان قبل از این که به این نتیجه برسد که در دنیای ایده آل، زنان باید کسانی باشند که جهیزیه می خواهند، شرارت های قیمت عروس را از بین می برد”. شوبهرا گوپتا از ایندین اکسپرس به این فیلم ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: «آیا فیلمسازان واقعاً معتقدند که چنین درام‌های خانوادگی کم‌ اجاره‌ای، با ترکیبی از طنز و بی‌معنی‌شان».  Saibal Chatterjee از NDTV به این فیلم امتیاز ۱ از ۵ ستاره داد و نوشت: “به سختی می توان باور کرد که کسی چنین فیلمی را در سال ۲۰۲۲ بسازد. دختران راکشا باندان، مانند خود فیلم، در پیچ و خم زمانی گرفتار شده اند.” مونیکا راوال کوکرجا از هندوستان تایمز اظهار داشت: «فیلم‌های آکشای کومار پیامی قوی در مورد مهریه ارائه می‌دهند، بدون اینکه موضوع را بی‌اهمیت جلوه دهند، در حالی که می‌توانند یک تماشاگر سرگرم‌کننده باشند».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.