تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مهر 1401 - 19:16
65 بازدید
کد خبر : 202937

دانلود زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 قهرمان اصلی داستان و اولین شاهزاده پادشاهی Bosse. او که ناشنوا و کوچک به دنیا آمده بود، توسط بسیاری در داخل کاخ و پادشاهی آشکارا مورد تمسخر و تحقیر قرار گرفت. بوجی علیرغم ناتوانی اش آرزو دارد مانند پدرش پادشاهی قدرتمند شود و همیشه سعی می کند لبخند

دانلود زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 قهرمان اصلی داستان و اولین شاهزاده پادشاهی Bosse. او که ناشنوا و کوچک به دنیا آمده بود، توسط بسیاری در داخل کاخ و پادشاهی آشکارا مورد تمسخر و تحقیر قرار گرفت. بوجی علیرغم ناتوانی اش آرزو دارد مانند پدرش پادشاهی قدرتمند شود و همیشه سعی می کند لبخند را در مقابل دیگران حفظ کند. او به دلیل مهربانی خود (که متحدان غیرمنتظره بسیاری را برای او به ارمغان آورده است)، سخت کوشی و شهود، که به او اجازه می دهد لب ها را بخواند و بداند مردم چه می گویند معروف است. او همچنین دارای چابکی فوق العاده و توانایی طفره رفتن غیر متعارف برای پادشاهانی است که تمایل به تکیه بر قدرت دارند و مانند همه اعضای نژاد او در برابر سم غیر قابل نفوذ است. پس از تاجگذاری دایدا، او و کاگه راهی سفر شدند. نام او بازی با کلمه ژاپنی “bocchi” است که به معنای کسی است که هیچ دوستی ندارد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Ranking of Kings (TV Series 2021– ) - IMDb

زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 آخرین بازمانده از قبیله سایه و همراه بوجی. کیج که در یک قبیله قاتل به دنیا آمد، یک کودک خردسال بود که شاهد کشته شدن تمام خانواده‌اش توسط پادشاهی بود که به آن خدمت می‌کردند. او متعاقباً فرار کرد و مورد سوء استفاده یک اراذل و اوباش قرار گرفت که در نهایت او را برای باج خود فروخت. کاج که از راه خشن دنیا تعدیل شده بود، سپس با استفاده از توانایی‌های قبیله‌اش بزرگ شد تا از طریق دزدی امرار معاش کند. او سرانجام با بوجی ملاقات می کند و از مهربانی و موقعیت او متاثر می شود و متعهد می شود که دوست وفادار او باشد. او توسط ببین وظیفه دارد تا بوجی را در سفر آنها دنبال کند و از آنها محافظت کند. “Kage” در زبان ژاپنی به معنای “سایه” است.
برادر ناتنی کوچکتر بوجی، پسر ملکه هیلینگ و پادشاه فعلی. مانند بوجی، او سخت کوش و مقاوم است، اما دارای رگه ای از غرور و تکبر در قدرت خود است که به نظر می رسد به دنبال پدرشان است. در اعماق وجود او پنهانی به برادرش حسادت می کند که معتقد است بدون هیچ تلاشی توانسته عشق همه و مقام پادشاهی را به دست آورد. در زمان منتهی به تاج گذاری، دایدا توسط یک آینه جادویی دستکاری می شود و به زور ظرف تناسخ Bosse ساخته می شود.
دانلود زیرنویس سریال رتبه بندی پادشاهان ۲۰۲۱ ملکه، مادر دایدا و نامادری بوجی. او قبلاً نسبت به بوجی دوست‌داشتنی‌تر و دوست‌داشتنی‌تر بود، اما پس از تولد دایدا، شخصیتی سخت‌گیرانه‌تر و عملی‌تر در مورد امور سلطنتی اتخاذ کرد و در نهایت بوجی را برای حکومت نامناسب دانست. علیرغم اینکه او به شدت از بوجی انتقاد می کند، او به اندازه پسر تولدش ارزش زیادی برای او قائل است و اغلب انرژی زیادی را برای التیام جراحات وارده به او صرف می کند. او به بوجی اجازه می دهد تا با Domas و Hokuro به سفر خود برود و مقصد آنها را خانه والدینش قرار دهد. نام او از کلمه انگلیسی “Healing” گرفته شده است.

Ranking of Kings - Episode 1 - Anime Feminist

زیرنویس Ranking of Kings 2021 بزرگترین شمشیرباز در پادشاهی Bosse، که سبک شمشیر او نشان دهنده قدرت پادشاه Bosse است. او به عنوان معلم بوجی منصوب شد و در حالی که شاهزاده را بسیار ارزشمند می داند، تصمیم گرفت که هرگز قدرتی معادل پدرش نداشته باشد و از او دست کشید. در تلاش برای تأیید مجدد وفاداری خود به یک ارباب، او با دایدا بیعت می‌کند و با هل دادن بوجی به درون حفره‌ی دنیای زیرین تلاش می‌کند تا او را ترور کند. او که با پشیمانی غلبه می کند، بعداً دست راست خود را قطع می کند و هوکورو را از اعدام نجات می دهد و قصد دارد او را برای قوی تر شدن آموزش دهد.
معلم دایدا که عمیقاً به ارباب خود اهمیت می دهد و به جلوگیری از نفوذ مرگبار آینه جادویی کمک کرده است. او یک خنجر خمیده، شوریکن و رام کننده مار است. به دستور دایدا، او سعی کرد آپیاس را ترور کند اما ظاهراً توسط او کشته شد و در زمین غرق شد و محل نگهداری او نامعلوم ماند. او کاگه را می فرستد تا بوجی را همراهی کند و به او کمک کند تا قوی تر شود.
یک فرمانده بی بیان به نام ” نیزه شاه ” که به شدت به شاه بوسه وفادار است. زمانی که مردی ترسو بود، زیر نظر میرانجو با هیولاها تمرین کرد و عنوان فعلی خود را به دست آورد. او با Magic Mirror کار کرد تا هوشیاری Bosse را به بدن دایدا منتقل کند.
مرد بزرگی به نام “سپر ملکه” که از هیلینگ محافظت می کند. او در ابتدا به عنوان “نیزه پادشاه” خدمت کرد، اما بعداً به نگهبانی ملکه جدید، هیلینگ منصوب شد. در ابتدا، او از این تصمیم ناراحت بود، اما بعداً این فرصت به او داده شد تا تصمیم بگیرد که آیا هیلینگ ارزش محافظت از او را دارد یا نه، و پاسخ مثبت داد.
یک شوالیه رده پایین که پس از اینکه بوجی پس از مرگ مادرش به او دلداری داد، عمیقاً از او مراقبت می کند. به او دستور داده شد در سفر بوجی را همراهی کند و مراقب مراقبت شخصی او باشد، زیرا تنها شوالیه ای بود که زبان اشاره را می دانست. پس از خیانت دوماس، غرور او به عنوان یک شوالیه و وفاداری به بوجی او را وادار می کند تا به پادشاهی بازگردد و جان خود را برای اطلاع هیلینگ از این خبر به خطر می اندازد. او درست قبل از اعدام توسط دوماس نجات می یابد و برای قوی تر شدن تحت آموزش قرار می گیرد.

Ranking of Kings | Official Anime Trailer - YouTube

زیرنویس سریال رتبه بندی پادشاهان ۲۰۲۱ پادشاه سابق و پدر بوجی و دایدا. او غولی بود که آرزو داشت قوی ترین مرد جهان باشد و با یک شیطان معامله کرد و تصمیم گرفت قدرت را از پسر خود بدزدد. بوس که بعداً احساس پشیمانی کرد، تصمیم گرفت پادشاه شود و کشوری را تأسیس کند تا اطمینان حاصل کند که بوجی هر آنچه را که در زندگی می خواست داشته باشد. او متعاقباً در بدن دایدا تناسخ یافت. نام او از کلمه انگلیسی “رئیس” گرفته شده است.
اولین همسر Bosse و پس از آن اولین ملکه Bosse Kingdom و مادر تولد بوجی. او در جوانی بوجی توسط میرانجو اعدام شد.
آینه ای مرموز که دایدا را در مورد اعمالش نصیحت می کند. مهر و موم شده در واقع روح زنی به نام میرانجو است که بدنش در زیرزمین کاخ در کنار هیولاهای مرگبار مختلف در یخ محصور شده است. میرانجو دو نگهبان نقابدار دارد که به او خدمت می کنند و قبلاً در تمرینات Apeas برای تبدیل شدن به یک مقام عالی رتبه شرکت داشته است. او خود را به عنوان “کسی که در شادی ها و غم های [شاه بوسه] سهیم بود” توصیف می کند، و بعداً اکسیری برای دایدا ایجاد کرد تا به ظرفی برای تناسخ تبدیل شود.
پادشاه جهان اموات و فرمانده Order of the Underworld – قدرتمندترین لژیون سربازانی که شیاطین را سلاخی می کنند و از ویران کردن آنها جلوگیری می کنند. او عقده ای در مورد صورت و دهان گشاد دارد و از برادر کوچکترش دسپا به دلیل ظاهر خوبش متنفر است. با این حال، این کار هر دوی آنها را در برخی موقعیت ها متوقف نمی کند.

Ranking of Kings (TV Series 2021– ) - IMDb

زیرنویس رتبه بندی پادشاهان ۲۰۲۱ برادر کوچکتر دشا و دسپا و فرمانده سابق Order of the Underworld. او زمانی شاهزاده ای خوش قلب بود که سوگند یاد کرد تا گروهی از شوالیه ها را تأسیس کند که ارزش های او را به اشتراک بگذارند. او همچنین لقب «شمشیر پادشاه دنیای زیرین» را به دلیل مهارت هایش در شمشیرزنی دارد. او پس از دریافت ناخواسته جاودانگی واقعی، توانایی ای که به آرامی انسانیت او را نیز از بین برد، به هیولایی پشیمان تبدیل شد که قربانیانش را به درد می آورد.
برادر وسطی پادشاه عالم اموات و اوکن. دسپا برخلاف برادر بزرگترش بسیار ضعیف تر، بیهوده تر و پولدارتر است. او بوجی و کاگه را تحت مراقبت خود می‌گیرد و قول می‌دهد که بوجی را برای قوی‌تر شدن آموزش دهد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.