تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1401 - 12:18
53 بازدید
کد خبر : 203268

دانلود زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 دوک‌های هازارد یک فیلم کمدی اکشن جاده‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۰۵ است که بر اساس سریال تلویزیونی به همین نام ساخته شده است. این فیلم توسط جی چاندراسخار کارگردانی شد و در ۵ آگوست ۲۰۰۵ توسط برادران وارنر پیکچرز منتشر شد. مانند سریال تلویزیونی، فیلم ماجراهای پسرعموهای

دانلود زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 دوک‌های هازارد یک فیلم کمدی اکشن جاده‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۰۵ است که بر اساس سریال تلویزیونی به همین نام ساخته شده است. این فیلم توسط جی چاندراسخار کارگردانی شد و در ۵ آگوست ۲۰۰۵ توسط برادران وارنر پیکچرز منتشر شد. مانند سریال تلویزیونی، فیلم ماجراهای پسرعموهای بو، لوک و دیزی و عمویشان جسی را به تصویر می‌کشد، در حالی که آنها رئیس هاگ، کمیسر کانتی هازارد و کلانتر روسکو پی.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 پسرعموهای بو، لوک و دیزی دوک یک تجارت مهتابی برای عمو جسی خود در شهرستان هازارد، جورجیا اداره می کنند. روش اصلی حمل و نقل پسرعموها یک دوج چارجر نارنجی رنگ ۱۹۶۹ است که پسرها با محبت از آن به عنوان “ژنرال لی” یاد می کنند. در طول راه، جفرسون دیویس هاگ، کمیسر فاسد شهرستان هازارد، که به طور گسترده به عنوان “رئیس هاگ” شناخته می شود، و کلانتر روسکو پی.

پس از اینکه روسکو ژنرال لی را پس از تلاش بو و لوک برای فرار از دختر یکی از مشتریان مهتابی خود توقیف کرد، بیلی پریکت، یک راننده معروف خودروهای بورسی، برای شرکت در رالی وارد هازارد می شود. در همین حال، روسکو یک مهتاب جعلی را در انبار عمو جسی می‌کارد (“زیرا او خنگ‌تر از آن است که واقعی را پیدا کند” و ملک دوک را به نفع مالکیت برجسته رئیس هاگ تصاحب می‌کند و خانواده را مجبور می‌کند تا به طور موقت نزد همسایه‌ها اقامت کنند و عشق عمو جسی، پولین. پائولین به دوک ها اطلاع می دهد که روسکو مزرعه دیگری را به اتهامی تصرف کرده است، بنابراین بو و لوک در یک سایت ساخت و ساز محلی تحقیق می کنند و با کمک صاحب فروشگاه طعمه شیو، نمونه های هسته زمین شناسی را پیدا می کنند. در همین حال، کوترین ترتیبی می دهد تا ژنرال لی را به عنوان “شواهد” از مغازه بدنه خودروی محلی که توسط دوست دوک ها، کوتر داونپورت اداره می شود، توقیف کند، که در عوض ماشین را به یک هات میله تبدیل می کند و در ازای این کار، رنگ و بوق جدیدی را اعمال می کند. در نهایت دریافت پول برای تمام کارهایی که انجام داده است (“…” چون اینطور کار می کند…”) برای پسران در گذشته.

زیرنویس فیلم The Dukes of Hazzard 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Dukes of Hazzard 2005 پس از بازیابی ژنرال لی قبل از اینکه روسکو بتواند، دوک ها برای بازدید از آزمایشگاه زمین شناسی دانشگاه محلی به آتلانتا می روند و با کتی-لین جانسون، دختر ایالت هازارد و علاقه پسران دوک، و هم اتاقی استرالیایی اش آنت ملاقات می کنند. در آزمایشگاه، آنها متوجه قصد رئیس هاگ برای تبدیل شهرستان به یک معدن زغال سنگ می شوند. آنها بعداً پس از فرار از پلیس دانشگاه توسط اداره پلیس آتلانتا دستگیر می شوند. در هازارد، دیزی با کمک انوس استرات، معاون کلانتر، متوجه می‌شود که بیلی پریکت توسط رئیس هاگ برای شرکت در رالی به‌عنوان زنگ‌زن استخدام شده است. رئیس هاگ سپس به آتلانتا می رود، جایی که به پسران دوک در قفل اطلاع می دهد که برای جلوگیری از او خیلی دیر شده اند و فاش می کند که رای گیری در مورد پیشنهاد هاگ همزمان با تجمع است و در مورد دخالت بیلی پریکت توضیح می دهد. در حین انتقال از بازداشت، دیزی به پسرها کمک می کند تا از ماشین گشت فرار کنند، و آنها به سرعت به خانه می روند تا مردم شهر را مطلع کنند، پلیس آتلانتا و گشت ایالت جورجیا پس از اینکه بو بر پلیس شهر غلبه می کند (که پس از پیدا کردن لوک عصبانی می شود، فرار می کنند. معلوم شد که او و کتی لین بدون اینکه او از این موضوع بداند به انبار علوفه دوک رفتند.

پس از بازگشت به خانه، دوک ها متوجه می شوند که رئیس هاگ و روسکو عمو جسی و پائولین را به گروگان گرفته اند، تله ای آشکار برای پسران، و بیلی در این طرح است زیرا از وضعیت پایین شهر خجالت می کشد. این دو به سمت خانه مزرعه مسابقه می دهند تا باعث حواس پرتی معاونان کلانتر شهر هازارد و سربازان ایالت جورجیا شوند، در حالی که دیزی و کوتر جسی و پائولین را نجات می دهند. در همین حال، دختران کالج با شیو به تجمع می روند تا مردم شهر را در مورد رای گیری در مورد قانون استخراج معدن مطلع کنند. به دلیل کلاه آرمادیلو شیو و نداشتن شلوار، هیچ کس به او گوش نمی دهد، بنابراین بو برای رالی حرکت می کند در حالی که لوک و جسی با هم متحد می شوند تا پلیس شهرستان و ایالت را که در تعقیب بو هستند، خنثی کنند و در مسابقه دخالت کنند. پس از عبور از خط پایان ابتدا قبل از بیلی، آن دو به مسابقه در سراسر شهر ادامه می دهند و مردم شهر را به سمت دادگاه هدایت می کنند. در همین حال، دیگر معاونان کلانتر شهرستان هازارد و سربازان ایالت جورجیا، جلوی دادگاه را سد کردند، و پس از اینکه دیزی نتوانست کمکی دریافت کند و مدعی شد که ماشینش به لطف یک افسر زن که از حیله او دیدن کرده و از کامیون یدک کش کوتر به عنوان رمپ استفاده می کند، خراب شده است. بو از روی سد می پرد. لوک که ماشین باس هاگ را دزدیده است، با عبور از سد راه، به مردم شهر اجازه می دهد تا درست در زمان مقرر برای رای دادن به دستور پیشنهادی رئیس هاگ به آنجا برسند. در دادگاه، دیزی از حضور فرماندار جورجیا و دوربین‌های تلویزیونی استفاده می‌کند تا او را متقاعد کند که پسرها را عفو کند، بنابراین عمو جسی از فرصت استفاده می‌کند و رئیس هاگ را ناک اوت می‌کند و همزمان به دلیل تعرض به یک کمیسر شهرستان عفو ​​می‌گیرد.

دانلود زیرنویس فیلم دوک‌های هازارد ۲۰۰۵ صحنه آخر یک آشپزی در خانه دوک ها را نشان می دهد که در آن پائولین عمو جسی را متقاعد می کند که به دلیل “استفاده از سیگاری گوشت” پیدا نشد، بلند شود و موضوع اصلی سریال تلویزیونی را بازی کند. بو و لوک عاشقانه با دختران ژنرال لی درگیر می شوند که توسط لوری پولمن دیگر علاقه مند لوک از معرفی فیلم گرفتار می شوند و در حالی که آنها رانده می شوند با یک تفنگ ساچمه ای آنها را تعقیب می کند.

زیرنویس The Dukes of Hazzard 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم دوک‌های هازارد ۲۰۰۵ این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود شماره یک باکس آفیس بود و در ۳۷۸۵ پرده ۳۰.۷ میلیون دلار فروخت. همچنین دارای رتبه دلاری تعدیل شده از شماره ۲۴ تمام دوران برای نسخه های اوت بود.  این فیلم در نهایت ۱۰۹.۸ میلیون دلار در سراسر جهان جمع آوری کرد، اگرچه از نظر مالی در خارج از ایالات متحده بسیار کمتر موفق بود.

در Rotten Tomatoes، ۱۴٪ از ۱۶۸ بررسی مثبت بودند. اجماع وب‌سایت این فیلم را «اقتباسی گنگ، احمقانه و مبهم از یک برنامه تلویزیونی می‌داند که در آن طرح صرفاً بهانه‌ای برای کنار هم قرار دادن تعقیب و گریز ماشین است». ۳۶ نقد، نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً نامطلوب» است. طرفداران قدیمی سری دوک های هازارد به طور کلی از این فیلم ناامید شدند.

راجر ایبرت به فیلم یک ستاره داد و آن را “خس خس سینه ای منسوخ” خواند و به این فکر کرد که آیا نقش برت رینولدز در فیلم “کارمایی است… نیمه دوم همان چیزی که اسموکی و راهزن نیمه اول بود.” از». ایبرت همچنین آن را دومین فیلم بد سال و ریچارد روپر آن را بدترین فیلم سال ۲۰۰۵ نامیدند. ایبرت همچنین این فیلم را در فهرست منفورترین خود قرار داد.

Owen Gleiberman از Entertainment Weekly به آن نمره B+ داد و نوشت: “این سطل زباله است، بسیار خوب، اما زباله کاملاً کج شده — کمدی که می داند چقدر هوشمندانه است که چقدر احمقانه است.”

زیرنویس فیلم دوک‌های هازارد 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس دوک‌های هازارد ۲۰۰۵ جسیکا سیمپسون نسخه خودش را از «این چکمه‌ها برای راه رفتن ساخته شده‌اند» ضبط کرد (و اشعار خودش را برای موسیقی متن به فیلم اضافه کرد). جلد سیمپسون که از دیدگاه شخصیت او در این فیلم اجرا شد، توسط جیمی جم و تری لوئیس تهیه شد و به عنوان اولین آهنگ موسیقی متن فیلم در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. این آهنگ به پنجمین تک آهنگ برتر سیمپسون در ایالات متحده تبدیل شد. موزیک ویدیوی آن به دلیل تصاویر جنسی آن جنجال‌هایی را برانگیخت. هم نسخه اصلی رم جم «بلک بتی» و هم بازسازی سیلویا ماسی توسط Spiderbait در فیلم ظاهر می شوند. AC/DC “If You Want Blood (You’ve Got It)” و “Shoot to Thrill” نیز پخش می شود.

یک برش بدون رتبه، تغییراتی را بازیابی کرد که برای دریافت رتبه PG-13 از انجمن تصاویر متحرک آمریکا انجام شد. برش بدون رتبه بر روی DVD منتشر شد، و شامل ویژگی های امتیازی و بدون رتبه بندی، از جمله صحنه های حذف شده بدون رتبه و صحنه های blooper بود. این نسخه توسط MPAA رتبه‌بندی نشد و حاوی برهنگی، زبان، و شیرین کاری‌های رانندگی خشونت‌آمیز بود.

پیش درآمد این فیلم با عنوان The Dukes of Hazzard: The Beginning در ۴ مارس ۲۰۰۷ به تلویزیون عرضه شد و در ۱۳ مارس ۲۰۰۷ به صورت DVD منتشر شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.