تاریخ انتشار : شنبه 16 مهر 1401 - 12:53
78 بازدید
کد خبر : 202810

دانلود زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 یک سرباز پیشرفته و بهترین دوست استیو راجرز در طول دهه ۱۹۴۰ که گمان می‌رفت در جریان جنگ جهانی دوم کشته شد، قبل از اینکه دوباره به عنوان یک قاتل شستشوی مغزی در حال حاضر ظاهر شود. در ۱۰۰ سال گذشته “هیچ کاری جز مبارزه”

دانلود زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 یک سرباز پیشرفته و بهترین دوست استیو راجرز در طول دهه ۱۹۴۰ که گمان می‌رفت در جریان جنگ جهانی دوم کشته شد، قبل از اینکه دوباره به عنوان یک قاتل شستشوی مغزی در حال حاضر ظاهر شود. در ۱۰۰ سال گذشته “هیچ کاری جز مبارزه” انجام نداده است و این سریال نتوانست از آسیبی که او پشت سر گذاشته است جلوگیری کند. استن توضیح داد که بارنز با گذشته قاتل خود دست و پنجه نرم می کرد و در عین حال با زندگی در قرن بیست و یکم بدون راجرز سازگار می شد و دچار بحران هویت بود. تا “بار خود را از زندگی خود به عنوان سرباز زمستان رها کند” اما جنبه تاریک تر شخصیت همچنان در طول سریال دیده می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 یک انتقام‌جو و یک نجات‌بخش سابق که توسط ارتش در نبردهای هوایی با استفاده از بال‌های مخصوص طراحی‌شده آموزش دیده بود. و مجموعه در این لحظه گسترش می‌یابد تا پیامدهای یک مرد سیاه‌پوست که آن مانتو داده می‌شود را بررسی کند. ویلسون در ابتدا به استفاده از نام فالکون در سریال ادامه داد، و مکی گفت که داستان سپر را به عنوان باری برای شخصیت به تصویر می کشد. او افزود که ویلسون این سوال را مطرح می کند که چگونه “یک مرد سیاه پوست [می تواند] نماینده کشوری باشد که او را نمایندگی نمی کند”.
یک کاپیتان ممتاز از تکاوران ارتش ایالات متحده، و کاپیتان جدید آمریکا که توسط دولت ایالات متحده انتخاب شده است. او تلاش می کند به ویلسون و بارنز در مبارزه آنها بپیوندد، و معتقد است که او تجسم بهتری از ارزش های آمریکایی نسبت به راجرز است. پس از سلب عنوان کاپیتان آمریکا، واکر توسط والنتینا آلگرا دی فونتین نام مستعار U.S Agent را دریافت کرد. اسپلمن واکر را سربازی توصیف کرد که “هر کاری را که کشورش تا به حال خواسته انجام داده است” و اکنون با واقعیتی روبرو شده است که در آن زندگی و احساس وظیفه اش در قبال ایالات متحده “او را به گونه ای به چالش می کشد که باعث ناراحتی و نابودی او می شود.” امتیاز». راسل اضافه کرد که واکر یک “مرد شرکتی” بود که ممکن بود برای تکمیل ماموریت وارد “مناطق خاکستری” شود. او جذب “دوگانگی” شخصیت شده بود، و او فضایی برای شکل دادن به شخصیت داشت زیرا این مقدمه او با MCU است. اما این مجموعه از نمایش کتاب های مصور دور شده بود تا ابعاد مختلفی به این نسخه اضافه کند. فایگ اضافه کرد که یک مرد سفیدپوست، راسل، به طور خاص به عنوان کاپیتان آمریکا جدید انتخاب شد تا توضیح دهد که چگونه دولت ایالات متحده نمی خواهد مرد سیاه پوستی مانند ویلسون این نقش را بر عهده بگیرد.
رهبر گروه ضد وطن پرستی Flag Smashers، که با بازسازی سرم سوپر سرباز تقویت شده اند و معتقدند که جهان در طول Blip بهتر بود و برای مرزهای ملی باز می جنگید. اسپلمن مورگنتاو را “چسب سریال” نامید. Flag-Smasher در کمیک‌ها هویتی است که توسط شخصیت‌های مرد، به ویژه کارل مورگنتائو، در نظر گرفته شده است. کلیمن احساس می‌کرد که «مهم» است که این شخصیت برای سریال جایگزین جنسیت شود و به زنان جوان شخصیتی بدهد که می‌توانند «هم‌اکنون به آن نگاه کنند و با آن ارتباط برقرار کنند». او اضافه کرد که از آنجایی که کارلی مردی میانسال مانند کارل نیست، دیدگاه کارلی در مورد زندگی و اقداماتی که انجام می دهد از دیدگاهی متفاوت است.

زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Falcon and the Winter Soldier 2020 ستوان اول در نیروی هوایی ایالات متحده که به عنوان کارکنان پشتیبانی ویلسون خدمت می کند و در حال تحقیق در مورد شکارچیان پرچم است. کارگردان کاری اسکوگلند تورس را “یک سگ توله سگ” نامید که از طرفداران شاهین است و از کار کردن در کنار او لذت می برد.
خواهر سام که تجارت ماهیگیری خانواده ویلسون را در لوئیزیانا اداره می کند. سارا نمایانگر زندگی سام در حال بزرگ شدن در جنوب است و در سریال گنجانده شد تا نظرات قوی داشته باشد و جنبه مهمی را برای سام در مورد انتخاب او برای به دست گرفتن ردای کاپیتان آمریکا ارائه دهد.
یک افسر در نیروی هوایی ایالات متحده و Avenger که زره ماشین جنگ را اداره می کند. اسکاگلند توضیح داد که رودز نقش مربی ویلسون را در این سریال ایفا می کند، و دلایلی را برای و مخالف به دست گرفتن ردای کاپیتان آمریکا ارائه می دهد و در عین حال نمایی از جهان گسترده تری را پس از Blip ارائه می دهد.
دانلود زیرنویس سریال شاهین و سرباز زمستان۲۰۲۰  یک بارون سوکوویایی که مسئول شکستن انتقام جویان در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (۲۰۱۶) بود. این سریال ماسک بنفش سنتی Zemo را از کمیک‌ها معرفی می‌کند،  که برول مشتاق پوشیدن آن بود؛  او احساس می‌کرد یک «بارون» با لباس به‌روز شده‌ای که به نسخه «اشرافی» بارون زمو شخصیت از این شخصیت اشاره می‌کند. کمیک ها. برول از بازگشت به نقش هیجان زده بود و از افزایش حس شوخ طبعی برای شخصیت لذت می برد. اسکوگلند برای کشف پیچیدگی زمو به دنبال مکان تاریکی که جنگ داخلی او را در آن رها کرد، هیجان‌زده بود، با سریال نشان می‌داد که او همه چیز را از دست داده و دارد تاوان جنایاتش را می‌پردازد. داستان و نشان می دهد که چگونه شخصیت خود را به عنوان یک قهرمان می بیند.

زیرنویس سریال The Falcon and the Winter Soldier 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال شاهین و سرباز زمستان۲۰۲۰ مامور سابق S.H.I.E.L.D. و سیا، و خواهرزاده پگی کارتر،  که پس از فرار از آخرین باری که در جنگ داخلی دیده شد، به رهبر جنایتکار مادریپور معروف به پاور کارگزار تبدیل شده است. ون کمپ توضیح داد که کارتر در ابتدای سریال در یک “مکان بسیار تاریک” است و او علاقه مند بود جنبه های جدیدی از او مانند عصبانیت خود را کشف کند،  اضافه کرد که کارتر “مقداری بیشتر” و یک “تراشه روی شانه او”. اگرچه این سریال چیزهای زیادی را توضیح نمی دهد که کارتر از آخرین باری که دیده شده است،  با زوئی ناگلهوت، تهیه کننده همکار، اشاره می کند که این شخصیت در خارج از صفحه نمایش ظاهر شده است،  ون کمپ گفت که دیدن او به کجا رسیده است. برای دادن “این احساس که همیشه آسان نبوده است، و فداکاری هایی که او انجام داده همیشه در ذهن او ارزشش را نداشته است”.  وقتی ون کمپ فهمید که کارتر کارگزار قدرت است، احساس کرد که نسخه شخصیتی را که در سریال ظاهر می‌شود، محکم می‌کند، و فاش را «بسیار مناسب [از آنجایی که] او صدمه دیده و مورد تمسخر قرار گرفت و سرکش شد» نامید. اسپلمن گفت که نویسندگان فقط با گفتن این که او مخفی شده بود، “جعلی” بودن را انتخاب نکردند، بلکه از آنجایی که قبلا “ویژگی بسیار جوانی برای او داشت”، کارتر به دلیل تحقیر شدن توانست “بزرگ شود” توسط جامعه اطلاعاتی.

اعضای تکرارشونده Flag Smashers عبارتند از Desmond Chiam در نقش Dovich، Dani Deetté در نقش Gigi، Indya Bussey در نقش DeeDee،  Renes Rivera در نقش Lennox،  Tyler Dean Flores در نقش دیگو، و Noah Mills در نقش نیکو همچنین امی آکوینو در نقش کریستینا رینور، درمانگر بارنز؛  چیس ریور مک گی و آرون هاینز در نقش برادرزاده های سم ویلسون، کاس و ای جی، آلفی هیورث به عنوان یک سناتور ایالات متحده که نماینده ایالات متحده در شورای بازگرداندن جهانی (GRC) است، تکرار می شوند. )؛  کله بنت در نقش لمار هاسکینز / بتل استار، گروهبان سرگرد در ارتش ایالات متحده و شریک نیروی ضربتی کاپیتان آمریکا واکر؛ کارل لومبلی در نقش آیزایا بردلی، کهنه سرباز آمریکایی آفریقایی-آمریکایی در جنگ کره و فوق سربازی که ۳۰ سال در زندان بود و آزمایش کرد. الیجا ریچاردسون در نقش نوه آیزایا، الی بردلی؛ و گابریل بیندلس در نقش اولیویا واکر، همسر جان.

زیرنویس The Falcon and the Winter Soldier 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس شاهین و سرباز زمستان۲۰۲۰ ستاره‌های مهمان دیگر عبارتند از کن تاکموتو در نقش یوری ناکاجیما، پدر یکی از قربانیان سرباز زمستان؛  میکی ایشیکاوا در نقش لیا، پیشخدمتی که با بارنز قرار دارد؛ نس باتیستا در نقش ماتیاس، یکی از اعضای پرچم. اسمشرز؛ نیل کودینسکی در نقش رودی، از حامیان درهم شکنان پرچم؛ ورونیکا فالکون در نقش دونیا مدنی، مادر خوانده مورگنتاو؛ اولی هاسکیوی در نقش ویلفرد ناگل، دانشمندی که سرم سوپر سرباز را بازسازی کرد؛ و نیکلاس پرایور در نقش اوئزنیک، ساقی زمو. جانشیا آدامز-گینیارد و زولا ویلیامز به ترتیب نومبل و یاما را به تصویر می‌کشند که هر دو عضو Dora Milaje هستند. سایر اعضای GRC عبارتند از: Salem Murphy در نقش Lacont، نماینده هند، و Jane Rumbaua در نقش Ayla Perez، نماینده فیلیپین. سارا هاینز، خبرنگار صبح بخیر آمریکا، ظاهری کوتاه مانند خودش دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.