تاریخ انتشار : یکشنبه 15 آبان 1401 - 17:58
55 بازدید
کد خبر : 204153

دانلود زیرنویس فیلم The Family 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Family 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Family 2021 در سال ۱۸۰۰ در مزرعه ای منزوی، خانواده ای توسط پدر ظالمشان که آتش و گوگرد موعظه می کند و مادر مؤمنشان که خواستار اطاعت است اداره می شوند. او از ترس آنها از یک خالق مجازات کننده سوء استفاده می کند، یک تهدید وجودی که فراتر از محدوده

دانلود زیرنویس فیلم The Family 2021 در سال ۱۸۰۰ در مزرعه ای منزوی، خانواده ای توسط پدر ظالمشان که آتش و گوگرد موعظه می کند و مادر مؤمنشان که خواستار اطاعت است اداره می شوند. او از ترس آنها از یک خالق مجازات کننده سوء استفاده می کند، یک تهدید وجودی که فراتر از محدوده مزرعه زندگی می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Family 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Family 2021 او به ایمان کور که با انضباط بی امان تحمیل می شود، وعده رستگاری می دهد. یک روز در مزرعه، ایلیا، کوچکترین، از خستگی از بین می رود.

زیرنویس فیلم The Family 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Family 2021 پدر تصمیم می گیرد از او نمونه ای بسازد و او را به خاطر خواری اش تنبیه کند و او را به حومه شهر تبعید کند تا با مرگ حتمی روبرو شود. کالب، بزرگ‌تر، سعی می‌کند از او دفاع کند اما نمی‌تواند خود را مجبور به سرپیچی از پدرش کند. وقتی پدر فرد جدیدی را به خانواده می آورد تا جایگزین الیجا شود، کالیب شروع به زیر سوال بردن تربیت او می کند و از شکاف های سخنان پدرش می بیند.

زیرنویس The Family 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم خانواده ۲۰۲۱ همانطور که او نقشه یک قیام را می کشد و خود را در برابر پدر جهنمی اش قرار می دهد، به زودی متوجه می شود که همه چیزهایی که به او گفته شده دروغ است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.