تاریخ انتشار : جمعه 25 شهریور 1401 - 14:56
51 بازدید
کد خبر : 201919

دانلود زیرنویس فیلم The Invitation 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Invitation 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Invitation 2022 دعوت یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی جسیکا ام تامپسون، نویسندگی بلر باتلر و تهیه کنندگی امیل گلادستون است. در این فیلم ناتالی امانوئل و توماس دوهرتی بازی می کنند. این فیلم با الهام از رمان دراکولا نوشته برام استوکر، زن جوانی را دنبال می‌کند که

دانلود زیرنویس فیلم The Invitation 2022 دعوت یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی جسیکا ام تامپسون، نویسندگی بلر باتلر و تهیه کنندگی امیل گلادستون است. در این فیلم ناتالی امانوئل و توماس دوهرتی بازی می کنند. این فیلم با الهام از رمان دراکولا نوشته برام استوکر، زن جوانی را دنبال می‌کند که پس از مرگ مادرش، برای اولین بار با اعضای خانواده گمشده خود ملاقات می‌کند تا اسرار تاریکی را که با خود حمل می‌کنند کشف کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Invitation 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Invitation 2022 در شهر نیویورک، هنرمند مبارز Evelyn “Evie” Jackson با پیشخدمت یک شرکت پذیرایی از خود حمایت می کند. پس از گرفتن کیت DNA در رویدادی که در آن کار می کرد، ایوی، یتیمی که مادرش اخیراً درگذشت، کیت را ارسال می کند. او به زودی نتیجه می گیرد که خانواده بزرگش در انگلیس است و توسط پسر عمویش، الیور الکساندر، که پیشنهاد می کند، پیام دریافت می کند. که آنها ملاقات می کنند. ایوی به سرعت مجذوب الیور مشتاق بی‌آزاری می‌شود، او درباره رسوایی مادربزرگش، امالین الکساندر، به ایوی می‌گوید که در حالی که برای ازدواج نامزد کرده بود، با یک پادگان سیاه‌پوست رابطه داشت و یک فرزند مخفی داشت. الیور اوی را به یک عروسی خانوادگی در انگلستان دعوت می کند تا بتواند همه را ملاقات کند و ایوی پس از ارسال یک بلیط درجه یک برای او موافقت می کند.

ایوی به املاک باشکوه کارفاکس در حومه انگلیسی می رسد و توسط والتر دی ویل، ارباب خوش تیپ خانه، مجذوب می شود. ایوی توسط خانواده جدیدش با آغوش باز پذیرفته می شود و مهمان افتخاری می شود. او همچنین توسط خانم سوئیفت، خدمتکار طولانی مدت در املاک، مورد استقبال قرار می گیرد و توسط آقای فیلدز، پیشخدمت ارشد در املاک کارفاکس، مورد استقبال قرار می گیرد. در طول شب، خدمتکاران جدیدی که آقای فیلدز برای تمیز کردن قسمت‌های مختلف خانه به آنها منصوب می‌کند، شروع به ناپدید شدن می‌کنند، زیرا توسط چهره‌های سایه‌دار در سراسر خانه مورد حمله قرار می‌گیرند، و ایوی کابوس‌هایی در مورد اینکه Emmaline خودش را می‌کشد، می‌بیند. از ایوی دعوت می شود تا در فعالیت های قبل از عروسی با دو خدمتکار افتخار شرکت کند: ویکتوریا کنایه آمیز و طعنه آمیز، و لوسی حباب گونه و توله سگ. ویکتوریا اوی را ناراحت می‌کند و شک و تردیدهایی را در ذهن او در مورد والتر ایجاد می‌کند، که باعث می‌شود ایوی متوجه شود که والتر قبل از ورود او، یک بررسی پس‌زمینه روی او انجام داده است. ایوی در این مورد با والتر روبرو می شود و تهدید می کند که می رود، اما این دو به دلیل سوء تفاهم با هم آشتی می کنند و با هم رابطه برقرار می کنند.

ایوی بعداً برای یک شام بالماسکه پایین می آید و انتظار دارد بالاخره عروس و داماد را ملاقات کند. والتر می ایستد و اعلام می کند که او و ایوی ازدواج خواهند کرد و گلوی یکی از خدمتکار شکافته شده و خون او را در یک کاسه پانچ می ریزد و ایوی را وحشتناک می کند. فاش می شود که والتر یک خون آشام است و سه خانواده عهد بستند که در ازای رفاه، حفاظت و قدرت، سه زن از هر خانواده به او بدهند. خانواده الکساندر از زمان تولد امالین فقط پسر به دنیا آورده بودند و از اینکه کشف ایوی به این معنی بود که آنها می توانند یک بار دیگر به قرارداد خود برای ارائه یک عروس از خانواده خود به والتر عمل کنند بسیار هیجان زده بودند. ویکتوریا و لوسی خود را به عنوان عروس های خون آشام موجود والتر نشان می دهند، ویکتوریا عروس او در ۵۰۰ سال گذشته و لوسی عروس او در ۱۰۰ سال گذشته بوده است، و این زوج اوی را به زیرزمینی می برند تا او را برای عروسی آینده آماده کنند. آن‌ها حتی سعی می‌کنند او را دلداری دهند، زیرا قرن‌ها پیش زمانی که به خون‌آشام تبدیل شدند، مقاومت کردند.

علی‌رغم درخواست‌های ایوی، ویکتوریا او را در تابوت می‌بندد و او را برای شب در آنجا رها می‌کند. ایوی صبح توسط خدمتکار خانمش، خانم سوئیفت، آزاد می شود و فرار می کند، جایی که در خانه کسی را می زند و برای کمک التماس می کند. یک زوج مسن به نام هارکرز به او پناه می دهند. بدون اینکه ایوی بداند، زوج مسن به سرعت تلفن را شماره گیری می کنند و به استیت اطلاع می دهند که ایوی را دارند زیرا آنها خدمتکاران سابق هنوز به اسکندرها وفادار هستند. ایوی بیهوش شده و به عمارت بازگردانده می شود. ایوی گیج و گیج از خواب بیدار می شود که والتر به طور مبهم گذشته خود را در زمانی که زمانی انسان بوده توصیف می کند و از او به عنوان “پسر اژدها” یاد می شود و اشاره می کند که او در واقع دراکولا است. سپس والتر در مقابل ایوی از یک خدمتکار تغذیه می کند و باعث می شود که او بیهوش شود.

زیرنویس فیلم The Invitation 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Invitation 2022 هنگامی که او از خواب بیدار می شود، او با والتر قول ازدواج می دهد و بازوی پیشنهادی او را گاز می گیرد، خون او را می خورد و تبدیل به یک نیمه خون آشام با دندان های نیش و ناخن های تیز مانند ویکتوریا و لوسی می شود. به جای تکمیل تبادل خون، ایوی نمازخانه عروسی را آتش می زند، والتر را با چاقو می زند و با یکی از خدمتکاران باقی مانده به سرسرا فرار می کند. ویکتوریا خشمگین او را تعقیب می‌کند، اما لوسی جوان‌تر با حمله به او، ویکتوریا را از کشتن او باز می‌دارد. دو عروس قبل از اینکه لوسی هم ویکتوریا و هم خودش را به نیزه بزند، با همدیگر دعوا می کنند و هر دو را می کشد و تبدیل به خاکستر می شود. ایوی مورد حمله آقای فیلدز قرار می‌گیرد، که نشان می‌دهد او فردی متعصب است که هرگز نمی‌خواست اوی به‌عنوان عروس معرفی شود، به دلیل ترکیبی از میراثش، و اینکه شوهر امالین، پدربزرگ سیاه Evie را کشته است. همچنین فاش شده است که امالین مادربزرگ ایوی با والتر ازدواج کرده بود و از او تغذیه کرده بود و به این ترتیب خود را به یک نیمه خون آشام نیز تبدیل کرد، اما او خود را کشت زیرا از تغذیه از هیچ انسانی امتناع کرد. سپس ایوی با همان نیزه ای که آقای فیلدز با آن به او حمله کرد چاقو می زند و می کشد. ایوی توسط والتر تعقیب می شود که سعی می کند او را خفه کند. با این حال، ایوی از چنگ او رها می شود و او را به آتشی که در حال رشد است لگد می زند، او را می کشد و انتقام پدربزرگ و مادربزرگش را می گیرد. هنگامی که او در نهایت می میرد، او به شکل انسانی باز می گردد و از عمارت در حال سوختن فرار می کند.

دو هفته بعد، ایوی به لندن می رسد، جایی که او و دوستش گریس از خانه، الیور را در حال ورود به الکساندر ملک می بینند. آنها به قصد انتقام به دنبال او می روند.

زیرنویس The Invitation 2022 - بلو سابتایتل

از ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲، The Invitation 19.6 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا، و ۶.۳ میلیون دلار در سایر مناطق، برای مجموع ۲۵.۹ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است.

در ایالات متحده و کانادا، The Invitation در کنار Three Thousand Years of Longing and Breaking منتشر شد. این فیلم در روز اول اکران ۲.۶ میلیون دلار (شامل ۷۷۵۰۰۰ دلار از پیش‌نمایش‌های پنج‌شنبه‌شب) فروخت. این فیلم کم‌فروش‌ترین فیلم باکس آفیس پس از Spiral (4.5 میلیون دلار) در می ۲۰۲۱ بود. در آخر هفته دوم خود، فیلم ۴.۷ میلیون دلار (و در مجموع ۵.۷ میلیون دلار در چهار روز روز کارگر) به دست آورد، ۳۰.۷٪ کاهش یافت و پنجم شد.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۲۶ درصد از ۵۰ نقد مثبت، با میانگین امتیاز ۴.۷/۱۰ مثبت هستند. اجماع وب‌سایت چنین می‌گوید: «علی‌رغم نقش اول بسیار دوست‌داشتنی و لمس سبک طراوت‌آمیز، دعوتنامه در نهایت آنقدر قابل پیش‌بینی است که به عنوان یک داستان عاشقانه یا ترسناک هیجان‌انگیز نیست.» متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، به فیلم یک امتیاز اختصاص داد. امتیاز ۴۵ از ۱۰۰، بر اساس ۱۴ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”. تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​”C” را در مقیاس A + تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.