تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مهر 1401 - 11:37
48 بازدید
کد خبر : 203388

دانلود زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 آخرین پسر پیشاهنگ یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی محصول سال ۱۹۹۱ به کارگردانی تونی اسکات، نویسندگی شین بلک و تهیه‌کنندگی جوئل سیلور است. در این فیلم بروس ویلیس، دیمون وینز، چلسی فیلد، نوبل ویلینگهام، تیلور نگرون و دانیل هریس به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در

دانلود زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 آخرین پسر پیشاهنگ یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی محصول سال ۱۹۹۱ به کارگردانی تونی اسکات، نویسندگی شین بلک و تهیه‌کنندگی جوئل سیلور است. در این فیلم بروس ویلیس، دیمون وینز، چلسی فیلد، نوبل ویلینگهام، تیلور نگرون و دانیل هریس به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در ۱۳ دسامبر ۱۹۹۱ در ایالات متحده اکران شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 در طول نیمه در یک بازی فوتبال تلویزیونی، L A. Stallions در حال دویدن به عقب بیلی کول یک تماس تلفنی از یک مرد مرموز به نام Milo دریافت می کند که به او هشدار می دهد بازی را برنده شود وگرنه او ترور خواهد شد. کول PCP را می خورد و با عصبانیت ناشی از مواد مخدر، اسلحه ای را به زمین می آورد و به سه بازیکن حریف شلیک می کند تا به منطقه پایانی برسد. کول سپس به سر خود شلیک می کند. در همین حال، بازپرس خصوصی جوزف هالنبک، یک مامور سابق سرویس مخفی، که زمانی یک قهرمان ملی برای نجات رئیس جمهور از یک سوء قصد بود، متوجه می شود که همسرش سارا با بهترین دوست و شریک تجاری خود، مایک متیوز، رابطه نامشروع دارد. . مایک به جو مأموریت می‌دهد که به عنوان محافظ یک رقصنده به نام کوری عمل کند. سپس مایک در بیرون خانه جو توسط یک خودروی بمب گذاری شده کشته می شود.

دانلود زیرنویس فیلم آخرین پسر پیشاهنگ ۱۹۹۱ دوست پسر کوری، جیمی دیکس، مدافع سابق استالیونز، که به اتهام قمار و سوء مصرف مواد مخدر از لیگ محروم شد، به جو مراجعه می کند. پس از مشاجره بین جو و جیمی، جیمی عصبانی، کوری را در حین اجرا از صحنه می برد. جو قصد دارد بیرون منتظر بماند، جایی که توسط یک تیم قاتل ناک اوت می شود. جیمی و کوری با ماشین‌های جداگانه بار را ترک می‌کنند در حالی که جو برای اعزام یکی از قاتل‌ها باقی می‌ماند. هنگامی که کوری از پشت ضربه می زند و برای مقابله با راننده دیگر می ایستد، توسط قاتل ها کشته می شود. جیمی مورد شلیک قرار می گیرد و به زمین می چسبد، اما توسط جو نجات می یابد.

در خانه کوری، جیمی و جو یک مکالمه تلفنی ضبط شده بین سناتور کالوین باینارد، که رهبری تحقیقات کنگره در مورد قمار در ورزش را بر عهده دارد، و صاحب اسب نریان، شلدون مارکونه، پیدا می کنند. وقتی نوار در استریوی ماشین معیوب جو خراب می‌شود، جیمی متوجه می‌شود که کوری با استفاده از نوار علیه مارکونه سعی کرده تا جیمی را به تیم بازگرداند، و باعث شد مارکونه قاتل‌ها را بفرستد. جو جیمی را از بمب دوم ماشین نجات می دهد و دو قاتل را فریب می دهد تا خود را منفجر کنند. با این حال، انفجار شواهد باقی مانده را از بین می برد.

زیرنویس فیلم The Last Boy Scout 1991 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Last Boy Scout 1991 جو به جیمی فاش می کند که وقتی در سرویس مخفی بود، شاهد شکنجه باینارد زنی در اتاق هتل و حمله به سناتور برای جلوگیری از حمله بود. باینارد با اخراج جو از سرویس مخفی به دلیل امتناع از سرپوش گذاشتن بر این حادثه تلافی کرد. در خانه جو، جیمی با داریان دختر ساینده جو آشنا می شود. وقتی جو جیمی را در حال تلاش برای استفاده از مسکن های غیرقانونی در حمام دستگیر می کند، جو او را بیرون می کند. با رفتن جیمی، داریان از او می خواهد که یک کارت تجارت فوتبال را امضا کند و بیان می کند که جو از طرفداران جیمی بوده و پس از محرومیتش از لیگ، هرگز بازی دیگری را تماشا نکرده است. او را با کارت امضا شده، “به دختر آخرین پیشاهنگ” می گذارد.

پلیس با اطلاع از رابطه مایک با سارا، جو را به قتل رسانده و برای دستگیری حرکت می کند. اما میلو، سرسپردۀ مارکونه، ابتدا جو را دستگیر می‌کند و با استفاده از تفنگ جو به یک کارآگاه شلیک می‌کند. مارکونه به جو توضیح می دهد که او برای قانونی کردن قمار ورزشی آرای سنا را خریداری کرده است، اما باینارد سعی کرد مارکونه را برای ۶ میلیون دلار باج خواهی کند. مارکون با آگاهی از تاریخچه جو با باینارد توضیح می دهد که کشتن سناتور و قتل جو برای قتل ارزان تر است. جو مجبور می شود یک کیف پر از پول را به محافظان باینارد بدهد که آن را با یک کیف سیمی تعویض کردند. جو توسط جیمی و داریان نجات می یابد و پس از فرار محافظان و مایلو از جاده، هر دو کیف را به دست می آورد. با این حال، میلو زنده می ماند و در حالی که داریان منتظر پلیس است، توسط میلو ربوده می شود.

زیرنویس فیلم آخرین پسر پیشاهنگ ۱۹۹۱ جو و جیمی که برای نجات داریان به سمت استادیوم می روند دستگیر شده و به دفتر مارکونه اسکورت می شوند. جیمی یک انحراف ایجاد می کند و به آنها اجازه می دهد تا آزادانه راه خود را بجنگند. جو که متوجه می شود مایلو سعی خواهد کرد به باینارد شلیک کند، در حالی که جیمی را برای هشدار دادن به سناتور می فرستد به دنبال مایلو می رود. جیمی با گرفتن توپ بازی، آن را به سمت باینارد پرتاب می کند و درست زمانی که میلو شروع به تیراندازی می کند، او را به زمین می اندازد. جو میلو را به لبه سکوی نور ورزشگاه می زند، جایی که افسران SWAT چندین بار به او شلیک می کنند. سپس میلو به پره های روتور متحرک هلیکوپتر می افتد. چمدان پول پیدا می شود و مارکونه فراری که با کیف دستکاری شده فرار کرده بود، وقتی آن را در خانه اش باز می کرد کشته می شود. روز بعد جو و سارا با هم آشتی می کنند و جو و جیمی تصمیم می گیرند شریک یکدیگر شوند.

زیرنویس The Last Boy Scout 1991 - بلو سابتایتل

زیرنویس آخرین پسر پیشاهنگ ۱۹۹۱ این فیلم با توجه به قدرت ستاره و هیاهویی که در آن زمان رکورد قیمتی که برای فیلمنامه توسط شین بلک (۱.۷۵ میلیون دلار) پرداخت شد، کمتر اجرا شد. این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود ۷.۹ میلیون دلار فروش داشت و مجموع درآمد ناخالص در ایالات متحده و کانادا ۵۹.۵ میلیون دلار بود. در سطح بین‌المللی، این فیلم ۵۵ میلیون دلار فروخت برای فروش جهانی ۱۱۴.۵ میلیون دلار. بررسی‌ها متفاوت بود، و برخی از منتقدان اکران در زمان کریسمس برای چنین فیلم خشونت‌آمیزی را دلیلی برای باکس آفیس تا حدودی ضعیف آن ذکر کردند. اگرچه این فیلم یک فیلم پرفروش نبود، اما به بروس ویلیس کمک کرد تا وضعیت ستاره خود را پس از فاجعه‌بار هادسون هاوک بازیابد و در بازار اجاره ویدئو بسیار محبوب شد.

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۳۷ نقد، با میانگین امتیاز ۵.۳ از ۱۰، ۴۶% تایید شده است. اجماع انتقادی این سایت می‌گوید: «آخرین پیشاهنگ پسر به همان اندازه انفجاری، احمقانه و سرگرم‌کننده است که نشان‌دهنده افول ژانر رفیق-پلیس است.» در متاکریتیک، این فیلم دارای میانگین وزنی ۵۲ از ۱۰۰ است. ، بر اساس ۲۲ منتقد، نشان دهنده “بررسی های ترکیبی یا متوسط”. تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«B+» در مقیاس A+ تا F دادند.

راجر ایبرت به این فیلم سه ستاره از چهار ستاره داد و گفت که این فیلم “نمونه ای عالی از آنچه هست: یک اکشن مهیج براق، ماهرانه، بدبین، هوشمند، کاملا فاسد و زن ستیزانه.” یک فیلم هیجان‌انگیز دوستانه و بی‌اعتبار که اتفاقاً یکی از سرگرم‌کننده‌ترین فیلم‌های فصل است… [اسکات] یک فیلم دوستانه ساخته است که به بازیگران فضایی برای کشش می‌دهد. از خطوط داستانی به سختی مرتبط در مورد فساد سیاسی، طرفداری از فوتبال، قمار، خیانت، و باج‌گیری که در آن به همه سؤال‌ها با تعقیب و گریز خودروی دیگری، کوبیدن صورت یا تیراندازی به پیشانی کسی پاسخ داده می‌شود.»[۲۴] دسون هاو از واشنگتن پست با نقدی بسیار انتقادی، آن را «معادل فیلمی جنایت نفرت» خواند.

زیرنویس فیلم آخرین پسر پیشاهنگ 1991  - بلو سابتایتل

بررسی های گذشته نگر نوشته، کارگردانی، و شیمی بین ویلیس و وینز را ستودند، و برخی از منتقدان آن را به عنوان یکی از بهترین فیلم های فهرست اسکات ذکر کردند. در سال ۲۰۲۲، آلن سپین وال از رولینگ استون، The Last Boy Scout را در The Best of Bruce Willis: 10 Memorables TV and Movie Performances اضافه کرد و گفت: «The Last Boy Scout فیلم هیجان انگیز نئو نوآر در سطحی (همچنین) در سطل زباله قرار دارد – رزرو شده توسط سکانس‌های اکشن فوق‌العاده وحشیانه در استادیوم‌های فوتبال – نه تنها به دلیل خودآگاهی کارگردان تونی اسکات از مضحک بودن همه چیز، بلکه به دلیل نیروی محض عملکرد ویلیس به عنوان یک مامور سرویس مخفی که به یک کارآگاه خصوصی بداخلاق تبدیل شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.