تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 شهریور 1401 - 17:44
57 بازدید
کد خبر : 201893

دانلود زیرنویس فیلم The Munsters 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Munsters 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Munsters 2022 یک فیلم کمدی و ترسناک آمریکایی است که به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی راب زامبی ساخته شده است. بر اساس کمدی کمدی خانوادگی دهه ۱۹۶۰ با همین نام، داستان قبل از اتفاقاتی رخ می دهد که قبلاً در سریال اقتباس شده بود و به عنوان خاستگاه شخصیت ها

دانلود زیرنویس فیلم The Munsters 2022 یک فیلم کمدی و ترسناک آمریکایی است که به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی راب زامبی ساخته شده است. بر اساس کمدی کمدی خانوادگی دهه ۱۹۶۰ با همین نام، داستان قبل از اتفاقاتی رخ می دهد که قبلاً در سریال اقتباس شده بود و به عنوان خاستگاه شخصیت ها عمل می کرد. در این فیلم جف دانیل فیلیپس، شری مون زامبی و دانیل روباک به عنوان خانواده اصلی، سیلوستر مک کوی در نقش ایگور و ریچارد بریک در نقش دکتر هنری آگوستوس ولفگانگ بازی می کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Munsters 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Munsters 2022 در این داستان عاشقانه ی هولناک، ما می آموزیم که چگونه هرمان و لیلی در ترانسیلوانیا با هم ملاقات کردند و با هم قرار گذاشتند، علی رغم مخالفت شدید پدرش. همه به ازدواج آنها منجر می شود و به آمریکا نقل مکان می کنند، جایی که وقایع سریال اصلی تلویزیون در آنجا اتفاق می افتد.

در مارس ۲۰۲۱، از طریق رسانه های خبری مختلف گزارش شد که راب زامبی در حال ساخت یک فیلم بلند اقتباسی از مجموعه تلویزیونی دهه ۱۹۶۰، The Munsters است. در نهایت توسط راب زامبی از طریق صفحه اینستاگرام خود در ۷ ژوئن ۲۰۲۱ تایید شد. نویسنده/کارگردان که از طرفداران مادام العمر سریال تلویزیونی بود، بیش از بیست سال به دنبال توسعه یک فیلم بود. در آوریل همان سال، همچنین گزارش شد که این پروژه به عنوان یک فیلم سینمایی همزمان و اختصاصی طاووس در حال توسعه است، اما معلوم شد که این گزارش ها اشتباه است.

در ۱۴ ژوئن ۲۰۲۱ راب در حساب اینستاگرام خود پست کرد که در حال پرواز به بوداپست، مجارستان برای شروع جستجوی مکان برای فیلم است. در طی چند روز آینده او مجموعه‌ای از عکس‌ها و ویدیوها را در اینستاگرام خود منتشر کرد که مکان‌های مختلفی را در مجارستان به نمایش گذاشت. در ۲ ژوئیه ۲۰۲۱، Sheri Moon Zombie با تأیید اینکه فیلم در مرحله پیش تولید است و خدمه در حال جستجو برای مکان های فیلمبرداری هستند، به سؤالات طرفداران در مورد انتشار تریلر پاسخ داد.

در ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۱، زامبی اولین نگاهی به نقشه‌های خانه مانسترها در Mockingbird Lane را پست کرد و به طرفداران گفت که او “دقیقا این چیز” را می‌خواهد. طرفداران و رسانه‌ها از توجه زامبی به جزئیات و تعهد به ظاهر اصلی هیجان‌زده شدند، و یکی از رسانه‌ها می‌گوید: «این که می‌بینیم Zombie به طراحی اصلی کمدی کمدی اختصاص داده شده است، طراوت‌بخش است». چند روز بعد، زامبی تأیید کرد که نه تنها خانه نمادین Munsters بلکه “همه ارتفاعات Mockingbird” ساخته شده است.

به روز رسانی بعدی راب در ۲۱ ژوئیه با نگاهی اجمالی به مجسمه سازی اولیه برای پروتز سر هرمان مانستر ارائه شد. در هفته بعد راب به اشتراک گذاشت که ساخت و ساز برای Mockingbird Lane “به سرعت پیش می رود”.

در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱ راب زامبی اولین طرح های لباس لیلی و هرمان را به اشتراک گذاشت. طرح‌های لباس بیشتر در اواخر همان ماه آشکار شد.

در ۱۶ آگوست ۲۰۲۱ راب زامبی تأیید کرد که استودیوی جلوه‌های ویژه Ex Mortis از وین توث در حال کار بر روی گریم جلوه‌های ویژه برای این فیلم است.  توث به طور مرتب با راب زامبی، از جمله در فیلم‌های هالووین (فیلم ۲۰۰۷)، خانه ۱۰۰۰ جسد و ردهای شیطان همکاری کرده است.

در سپتامبر ۲۰۲۱، زامبی برای یک سری تاریخ‌های تور به ایالات متحده بازگشت، اما همچنان به اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های ساخت Mockingbird Lane در اینستاگرام خود ادامه داد.

در ۱۱ اکتبر ۲۰۲۱، راب زامبی بار دیگر از مجموعه فیلم The Munsters در مجارستان پستی ارسال کرد، و این بار یک مسیر تکمیل شده ۱۳۱۳ Mockingbird Lane را به نمایش گذاشت. در ۱۸ اکتبر وقتی او عکسی از بازیگران اصلی اعلام شده برای فیلم را به اشتراک گذاشت، طرفداران توانستند جلوی خانه را بهتر ببینند. “از آنجایی که هالووین به سرعت در حال نزدیک شدن است، فکر کردم زمان مناسبی برای ملاقات با مونسترها است! من هرمان، لیلی و کنت را در مقابل خیابان تازه تکمیل شده ۱۳۱۳ Mockingbird Lane نشان می دهم.”

زیرنویس فیلم The Munsters 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Munsters 2022 راب زامبی دیدگاهی را از صندلی کارگردان خود به اشتراک گذاشت تا تأیید کند که عکاسی اصلی به طور رسمی در نوامبر ۲۰۲۱، در بوداپست، مجارستان آغاز شد. فیلمبرداری تا ۷ ژوئیه ۲۰۲۲ به پایان رسیده بود.  راب زامبی در طول ساخت فیلم The Munsters از رسانه‌های اجتماعی برای به‌روزرسانی بازیگران و شخصیت‌ها برای طرفداران استفاده کرد.

Zombie اولین اعلامیه بازیگری خود را در اکتبر ۲۰۲۱ اعلام کرد، زمانی که اعضای اصلی گروه Munsters را فاش کرد. این شامل جف دانیل فیلیپس که نقش هرمان مانستر را بازی می‌کند، شری مون زامبی که نقش لیلی مانستر را بازی می‌کند، و دن روباک که نقش The Count را بازی می‌کند، می‌شود. هر سه بازیگر از کهنه سربازان فیلم های راب زامبی هستند. راب در ژوئن ۲۰۲۲ در گفتگو با Entertainment Weekly توضیح داد که چرا چهره های آشنا را برای ایفای نقش های اصلی انتخاب کرده است. “نمی‌توانستم ریسک کنم که سر صحنه فیلمبرداری در بوداپست بروم و بروم، بازیگرانم با هم کنار نمی‌آیند، آنها هیچ ترکیب شیمیایی ندارند. به همین دلیل است که بازیگرانی را که انتخاب کرده‌ام انتخاب کردم. جف دانیل فیلیپس و شری مون زامبی و دنیل روباک، آنها کار می‌کنند. خیلی با هم بودند و می‌دانستم که درست در آن قرار خواهند گرفت.»

بازیگر ریچارد بریک به عنوان دکتر هنری آگوستوس ولفگانگ “محبوب ترین دانشمند دیوانه ترانسیلوانیا” انتخاب شد. این چهارمین فیلم راب زامبی بود که بریک در آن نقش آفرینی کرد و قبلا در هالووین (فیلم ۲۰۰۷)، ۳۱ (فیلم) و ۳ از جهنم ظاهر شده بود. بریک فیلمبرداری را در مه ۲۰۲۲ به پایان رساند.

بازیگر اسکاتلندی سیلوستر مک کوی برای ایگور “خدمت وفادار مانستر” انتخاب شد. مک کوی نقش معروفی در نقش دکتر هفتم در سریال علمی تخیلی دکتر هو داشت. مک‌کوی در آوریل ۲۰۲۲ به پایان رسید. “پس از یک شب طولانی دیگر از تیراندازی در فیلم مانسترها، این فیلم برای دوست جدید ما سیلوستر مک کوی” در اوایل سال ۲۰۲۲، راب زامبی “اولین عکس از مجموعه” کاترین شل را که نقش زویا کروپ را بازی می کرد به اشتراک گذاشت. شل تا حد زیادی از بازیگری در دهه ۱۹۹۰ بازنشسته شده بود (اگرچه او در بی بی سی وان دراکولا (مجموعه تلویزیونی ۲۰۲۰) ظاهر شد).

خورخه گارسیا، بازیگر و کمدین آمریکایی، نقش فلوپ «دستیار قوز پشت دکتر ولفگانگ و بهترین دوست هرمان مانسترز» را بازی کرد. ۲۰۱۰.

کاساندرا پترسون، که بیشتر به عنوان شخصیت مهماندار ترسناک الویرا شناخته می شود، معشوقه تاریکی نقش باربارا کار را ایفا کرد “نماینده املاک شماره ۱ در تمام ارتفاعات Mockingbird.” پیترسون گفت: «این شخصیت بسیار متفاوت از آن چیزی است که من معمولا انجام می دهم، من نقش یک شخصیت فوق العاده مستقیم را بازی می کنم.»

بازیگر دی والاس به عنوان “صدای صبح بخیر ترانسیلوانیا!” انتخاب شد. والاس در چندین فیلم راب زامبی از جمله هالووین (فیلم ۲۰۰۷)، دنیای خالی از سکنه ال سوپربیاستو، اربابان سالم (فیلم) و ۳ فیلم از جهنم ظاهر شده است.

جرمی ویلر بازیگر بریتانیایی در نقش  “آقای گیتمن، رئیس هرمان در یک و تنها سالن تشییع جنازه گیمن، گودبری و GRAVES” به بازیگران می پیوندد.

بازیگر توماس بویکین به عنوان برادر لیلی لستر انتخاب شد.  Boykin،  قبلاً در Rob Zombie’s 3 from Hell  به عنوان یک حامی “آواز” کاپیتان اسپالدینگ (شخصیت راب زامبی) ظاهر شده بود.

زیرنویس فیلم The Munsters 2022 - بلو سابتایتل

پس از حدس و گمان در مورد اعضای اصلی فیلم Munsters، راب زامبی فاش کرد که پت پریست که از سال ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ نقش مرلین مانستر را بازی می کرد به گروه بازیگران فیلم او پیوسته است. پریست دومین بازیگری بود که نقش مرلین را بازی کرد و جایگزین بورلی اوون شد که پس از ۱۳ قسمت بازی را ترک کرد. در سال ۱۹۹۵ در فیلم تلویزیونی Here Come the Munsters Priest در نقشی کوتاه به عنوان مهمان رستوران ظاهر شد. یکی دیگر از بازیگران اصلی مانستر، بوچ پاتریک که از سال ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ نقش ادی مانستر را بازی کرد، مشخص شد که در این فیلم جدید نقش ایفا می کند. پاتریک نقش مرد حلبی را بازی می‌کند، شخصیتی که در ابتدا در قسمت تلویزیونی ۵ نوامبر ۱۹۶۴  The Munsters ظاهر شد. صحبت از بازیگران اخبار زامبی گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که یک Munster اصلی دیگر در فیلم جدیدم دارم. برای سرگرمی ربات آماده شوید”.

چند شخصیت برای حضور در این فیلم اعلام شد، اما هیچ اطلاعاتی برای بازیگران ارائه نشد. این شامل عمو گیلبرت بود. عمو گیلبرت در قسمت اصلی سریال تلویزیونی Love Comes to Mockingbird Heights  ظاهر شد و خانواده مورد علاقه خانواده مانسترز است. او توسط بازیگر ریچارد هیل بازی شد.  همچنین Zombo. Zombo در اصل در فصل ۲: ​​EP 22 قسمت به همین نام ظاهر شد. و سرانجام کنت اورلاک را معرفی کرد. پست اینستاگرام راب زامبی در آن زمان به این موضوع اشاره کرد که اورلوک قبل از ملاقات با هرمان یکی از دوستداران سابق لیلی است. “قبل از اینکه لیلی هرمان را ملاقات کند، اورلوک بود. مطمئناً او خوش تیپ است، اما آیا حس شوخ طبعی دارد؟” به نظر می رسد کنت اورلاک اشاره ای به شخصیت مکس شرک، کنت اورلوک از فیلم ۱۹۲۲ Nosferatu  باشد. راب به اشتراک نمی گذارد که چه کسی پشت آرایش است.

راب زامبی نشان داد که همکار دیرینه زئوس، آهنگسازی برای Munsters را خواهد ساخت. زئوس قبلا موسیقی برای Zombie’s 3 From Hell و ۳۱ را اجرا کرده بود.

در جولای ۲۰۲۲ دو آهنگ اصلی برای The Munsters منتشر شد. “It’s Zombo” و “The House Of Zombo” شامل اجراهای راب زامبی، جف دانیل فیلیپس و شری مون زامبی است. این دو آهنگ بر روی پلتفرم‌های جریان و یک تک‌آهنگ ۱۲ اینچی محدود از Waxwork Records در دسترس قرار گرفتند.

اولین تیزر تریلر فیلم The Munsters در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد. این یک انحصاری از طریق Entertainment Weekly بود و شامل اولین تفسیر راب زامبی در مورد ساخت فیلم بود. در ۶ ژوئیه ۲۰۲۲، راب زامبی از پوستر رسمی تک صفحه ای فیلم The Munsters در صفحه اینستاگرام خود پرده برداری کرد. اولین تریلر در ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد که عناصر داستان را فاش می کند، در حالی که ماه اکران برنامه ریزی شده فیلم را نیز نشان می دهد. علیرغم علاقه مادام‌العمر فیلمساز به سریال، تریلر با استقبالی متفاوت تا منفی مواجه شد. در ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۲، تریلر دوم توسط یونیورسال پیکچرز همه دسترسی یوتیوب از طریق انحصاری با USA Today منتشر شد. این تریلر دوم شامل جزئیاتی درباره The Munsters بود که برای انتشار خانگی در دسترس قرار گرفت.

زیرنویس The Munsters 2022 - بلو سابتایتل

در ۱۸ جولای ۲۰۲۲ راب زامبی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که The Munsters در پاییز در پلتفرم استریم اشتراکی نتفلیکس ظاهر می شود و زامبی اشاره کرد که تقریباً همزمان با چهارشنبه نتفلیکس خواهد بود. “این پاییز، انگار سال ۱۹۶۴ است، غمگین خواهیم شد! بله، خانواده مانسترها و خانواده آدامز به طور همزمان به لوله سینه بازمی گردند. تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲ در اواخر اوت برای فیلم‌های نتفلیکس برای اولین بار نمایش داده می‌شوند.  قبلاً حدس زده می شد که Munsters در Peacock یا Paramount+ اکران شود، اما راب در پستی در صفحه فیس بوک خود در ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۲ این شایعات را رد کرد. برای نتفلیکس ساخته شده است که خوب است زیرا بزرگترین سرویس پخش است. این کار قبل از اینکه من در پروژه شرکت کنم انجام شد. من هیچ کنترل یا حرفی روی این نوع چیزها ندارم. این یک معامله جهانی است.

در ۲۰ ژوئیه، اعلام شد که The Munsters از ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲ بر روی پلتفرم های بلوری، دی وی دی و دیجیتال منتشر خواهد شد. نسخه کلکسیونی شامل یک ویژگی پشت صحنه یک ساعته به نام The Munsters: Return To Mockingbird Lane plus خواهد بود. تفسیر ویژه از کارگردان.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.