تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 مهر 1401 - 19:45
65 بازدید
کد خبر : 203051

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 «ثور: عشق و تندر» کم و بیش یک دور پیروزی برای تمام دستاوردهایی است که تایکا وایتیتی با فیلم قبلی خود در مارول به دست آورد، «ثور: راگناروک» اغلب خنده‌دار، هیجان‌انگیز و کاملاً با طراوت. و در حالی که دارای شکوفایی‌ها و شوخی‌های آشنای زیادی است، این

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 «ثور: عشق و تندر» کم و بیش یک دور پیروزی برای تمام دستاوردهایی است که تایکا وایتیتی با فیلم قبلی خود در مارول به دست آورد، «ثور: راگناروک» اغلب خنده‌دار، هیجان‌انگیز و کاملاً با طراوت. و در حالی که دارای شکوفایی‌ها و شوخی‌های آشنای زیادی است، این دنباله سرگرم‌کننده همچنان یک نیروی خوب است، با جاه‌طلبی بصری و قلب کافی در مقابل و پشت دوربین که می‌تواند به تنهایی بایستد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 ما قهرمان وایکینگ فضایی و ثور خدای رعد و برق نورس (کریس همسورث) را در مسیر شفا ملاقات می کنیم. ثور با رفتن «از پدر به خدا» (به نقل از بازخوانی صدای وایتیتی که توسط شخصیت نرم و صخره‌ای جذابش، کورگ ارائه شد)، شهامتی را که در «انتقام‌جویان: پایان بازی» داشت از دست داده است، و مردم آسگارد هم پس از اینکه قلمرو خانه‌شان در «ثور: راگناروک» نابود شد، در شهر بندری به نام نیو آسگارد مستقر شدند. رهبر آنها، پادشاه کاریزماتیک والکری (تسا تامپسون)، به آنها کمک کرده تا با زندگی روی زمین سازگار شوند، که شامل جاذبه توریستی نیز می شود. با کمک نگهبانان کهکشان در یک ظاهر کوتاه، ثور به شکلی که جهان را نجات می‌دهد، بازمی‌گردد، و در لحظه‌ای که با Guns N’ Roses همراه بود، صحنه‌های متعددی را به نمایش می‌گذارد. «ثور: راگناروک» با تبر استورمشکن خود. اما او کسی را ندارد که با او در پیروزی شریک شود، و برای تمام صدها سالی که ثور زندگی کرده است، از یافتن عشق واقعی خودداری کرده است.

سپس فیلم دوباره قهرمان جالب‌تری را در جین فاستر (ناتالی پورتمن) معرفی می‌کند، عشق انسانی گذشته ثور از فیلم‌های قبلی در روزهای جدی‌ترش. اکنون، او قطعات بازسازی شده چکش ثور Mjolnir را به دست می گیرد و با کلاه ایمنی و شنل به ثور توانا تبدیل می شود، اما همه با قیمتی. هر بار که او از قدرت استفاده می کند، ظرفیت انسانی او را از بین می برد، که با توجه به اینکه می دانیم او سرطان مرحله چهارم دارد، ویرانگرتر است. «ثور: عشق و تندر» با تفکر جین را به صحنه اکشن باز می گرداند و در عین حال عمق بیشتری به رابطه او با ثور می بخشد. عملکرد پورتمن هم در حالت انسانی و هم در حالت قهرمانانه اش نشان می دهد که چرا دیدن دوباره جین عالی است.

دانلود زیرنویس فیلم ثور: عشق و تندر ۲۰۲۲ حریف این بار گور قصاب خداست، شخصیتی شکنجه‌شده پر از انتقام که سایه‌هایی را برای لحظات نورانی عظیم فیلم فراهم می‌کند. پس از مرگ دخترش که او را به یک بی ایمان تبدیل می کند، گور با اسلحه ای به نام شمشیر نکروس انتخاب می شود و ارتشی از جانوران سیاه تغییر شکل ایجاد می کند تا همه خدایان را بکشند، از کسی که فریادهای کمک او را نادیده گرفته است. کریستین بیل در این نقش خیره کننده است و بین صداهای بلند و پایین در نوسان است و از شانس تکان دادن دندان های تیز خود لذت می برد. این نزدیک‌ترین چیزی است که می‌توانیم ببینیم او در نقش پنی‌وایز دلقک، با نقش ولدمورت، اما با همان تواضعی که بیل برای انسانی‌ترین و متواضع‌ترین شخصیت‌هایش به ارمغان می‌آورد، خواهیم داشت. تماشای او می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد، حتی زمانی که «ثور: عشق و تندر» از قصابی خدایش به خاطر پیامی احساسی‌تر کم‌فروش می‌کند و او را وادار می‌کند صحنه‌هایی را با کودکان ترسیده به اشتراک بگذارد.

زیرنویس فیلم Thor: Thunder and Steel 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Thor: Thunder and Steel 2022 «ثور: عشق و تندر» که توسط وایتیتی و جنیفر کایت رابینسون نوشته شده است، واقعاً آنطور که می‌توانست شکوفا نشده است. بخشی از آشفتگی آن با درگیری بزرگش شروع می شود، زمانی که گور قصاب خدا در یک صحنه مبارزه بداهه دیوانه وار به نیو آسگارد در شب حمله می کند که معمولاً دید وایتیتی برای اکشن ثور از دست دادن کنترل دارد. صحنه ظاهراً ترسناک به‌تازگی اتفاق می‌افتد، و در تاریکی نمی‌توان آنچه را که در حال وقوع است دنبال کرد، زیرا موجودات سایه‌ای با آسگاردی‌ها نبرد می‌کنند و فرزندانشان را می‌ربایند. این سکانس به قدری از هم گسیخته است که یک گگ بصری شامل یک ساختمان در حال فرو ریختن در حال سوزاندن در پس‌زمینه – زمان‌بندی شده برای ملاقات دوباره ثور با جین در نقش یک ثور قدرتمند، چکش‌دار، الاغ‌زن – کار نمی‌کند.

برای جلوگیری از گور و نجات بچه های دزدیده شده، جین، ثور، شاه والکری و کورگ به دیدار خدای رعد و برق زئوس و خدایان دیگر می روند که در یک انجمن طلایی تنبلی می کنند و در مورد عیاشی بعدی صحبت می کنند، بدون ترس از اینکه گور چیست. به دنبال انجام دادن با آنها مانند نسخه طلایی و سفید مجلس سنای کهکشانی در «جنگ ستارگان»، با کیسه‌ای از موجودات احمق (یکی پاهای پشمالو دارد و صورتش همین است؛ دیگری یکی از بستگان کورگ است) یکی از چشم‌های بیشتر را نشان می‌دهد. قطعات ست پاپ. اما این لحظه‌ای است که فیلم در حال ساخت به سمت داستان‌های آینده «ثور» است که به ضرر این داستان می‌شود، از جمله نمایش کوتاهی که در فیلم‌های پس از آن دیده می‌شود. این همچنین بخشی از بسیاری است که در آن مشخص است که شخصیت تسا تامپسون از پادشاه والکری، اگرچه در جریانات نیو آسگارد مهم است، به‌طور عجیبی علیرغم اهمیت و تسلط او در «ثور: راگناروک» به کنار گذاشته شده است.

زیرنویس فیلم ثور: عشق و تندر ۲۰۲۲ با زمانی که یک ضرب و شتم داستانی یا شوخی در حال پخش موفقیت‌ها است، با آن معاشقه می‌شود، به همان شکلی که در این فیلم میلیون‌ها گانز اند رز سر تکان می‌دهند و سوزن می‌زنند، و شما انتظار می رود که هر بار سر بکوبد. همه آگهی‌های تبلیغاتی فرهنگ پاپ آن، یا موضوعات ابرقهرمانی مشت‌شده درباره ابداع عبارات جذاب – وقتی آن جوک‌ها به جای سمت چپ احساس امنیت می‌کنند، به‌ویژه بی‌تفاوت می‌شوند. «ثور: عشق و تندر» در اصل دنباله‌ای کمدی بلاک‌باستر است، و مواد ضعیف‌تر آن شما را به یاد آن می‌اندازد، حتی اگر برای یک یا دو خنده پراکنده خوب باشد.

زیرنویس Thor: Thunder and Steel 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس ثور: عشق و تندر ۲۰۲۲ بدون طراوت کلی که فیلم قبلی را تعریف می‌کرد، «ثور: عشق و رعد» با سکانس‌های جسورانه‌تر و دراماتیک‌اش که مانند فیلم‌های کوچک در مورد اینکه چگونه عشق با قیمت از دست دادن همراه است، بهتر است. گور در یک تکه آدامس حبابی ترسناک، اینگمار برگمن، در گهواره فرزند مرده‌اش معرفی می‌شود و قبل از کشتن او از خدای خود چشم پوشی می‌کند، همه اینها قبل از اینکه کارت اعتباری استودیو مارول با گیتار الکتریک وارد شود. بعداً، وایتیتی عاشقانه جین و ثور را به ما ارائه می‌کند – دلپذیری و بعداً انزوا آن – مانند نسخه‌ای از فیلم مستقل عجیب و غریب خود «عقاب در برابر کوسه». در برخی لحظات بسیار خنده‌دار است، اما با صداقت وحشیانه‌ای که همیشه در قاب است، به خصوص که آن دو بعد می‌بینند که آیا عشق در جدول زمانی رو به کاهش کنونی قابل نجات است یا خیر. در کنار داستان سرطان چشمگیر جین، این لحظات صمیمانه نیز محرک‌های واقعی پشت «ثور: عشق و رعد» را نشان می‌دهد، حتی اگر بعداً همه چیز به شکلی عجیب و غریب یا آنقدر مشتاقانه رفتار شود که نمی‌توان آن‌ها را به شدت مورد توجه قرار داد. به وضوح به این منظور است.

زیرنویس فیلم ثور: عشق و تندر 2022 - بلو سابتایتل

بزرگ‌ترین برداشت از «ثور: عشق و تندر»، جدای از اینکه وایتیتی واقعاً باید سه‌گانه «جنگ ستارگان» را دریافت کند، شامل استفاده جسورانه‌اش از رنگ، به لحاظ بصری و موضوعی است. این فقط رنگ های چشم نواز نیست، که در اینجا شامل سربازانی برای زئوس می شود که خون طلایی می ریزند، یا یک سکانس جنگی سیاه و سفید شگفت انگیز بین گور و ثور در یک سیاره کوچک پر رنگ که از فلاش های منتخب نور آبی استفاده می کند. اثر این حس مطمئن لحن است که موعظه می‌کند که چگونه یک فیلم می‌تواند لحظات خداپسندانه و دوستانه بچه‌ها را با پیامی مبهم درباره عشق ترکیب کند. این دنباله خالی از احتیاط نیست، اما Waititi همچنان نشان می‌دهد که این بلاک‌باسترها تا چه حد می‌توانند منحصربه‌فرد باشند، مشروط بر اینکه داستان‌نویسان آن‌ها برخی از سنگین‌ترین و خنده‌دارترین ایده‌های آن‌ها را بپذیرند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.