تاریخ انتشار : یکشنبه 10 مهر 1401 - 16:37
49 بازدید
کد خبر : 202499

دانلود زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 یک انیمیشن علمی تخیلی پسا آخرالزمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ به کارگردانی دان بلوث و گری گلدمن با بازی مت دیمون، بیل پولمن، جان لگوئیزامو، ناتان لین، جین گاروفالو و درو بریمور است. عنوان آن به فضاپیمای مرکزی طرح با A.E به معنای “پس از زمین” اشاره دارد. انیمیشن

دانلود زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 یک انیمیشن علمی تخیلی پسا آخرالزمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ به کارگردانی دان بلوث و گری گلدمن با بازی مت دیمون، بیل پولمن، جان لگوئیزامو، ناتان لین، جین گاروفالو و درو بریمور است. عنوان آن به فضاپیمای مرکزی طرح با A.E به معنای “پس از زمین” اشاره دارد. انیمیشن فیلم ترکیبی از انیمیشن های سنتی دوبعدی طراحی شده با دست با استفاده گسترده از تصاویر کامپیوتری است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 در سال ۳۰۲۸، یک پروژه علمی پیشگامانه به نام “پروژه تایتان” مورد خشم درج، نژادی متخاصم از بیگانگان با بدن هایی از انرژی خالص است که می ترسند به انسان اجازه دهد آنها را به چالش بکشد. درج که مصمم به نابود کردن بشریت هستند، زمین را در یک حمله گسترده نابود می‌کنند و انسان‌های زنده‌مانده را مجبور به تخلیه و فرار به فضا می‌کنند. در خلال تخلیه زمین، پروفسور سام تاکر – محقق ارشد پروژه تایتان – پسر خردسال خود کیل را در حالی که با سفینه فضایی تیتان از زمین فرار می کند، به سرپرستی دوست بیگانه خود تک می گذارد. قبل از رفتن، او یک انگشتر طلا به کیل می دهد و به او قول می دهد که تا زمانی که آن را به دست دارد، امیدی برای بشریت وجود خواهد داشت.

پانزده سال بعد، در حالی که بشریت به دنبال نابودی سیاره خود در آستانه انقراض قرار دارد، یک کیل مات و بدبین در محوطه نجات ایستگاه فضایی تاو ۱۴ کار می کند. افسر نظامی سابق جوزف کورسو، دوست سابق و مورد اعتماد پدر کیل، کیل را ردیابی می کند و نشان می دهد که مکان تیتان در حلقه او رمزگذاری شده است، و به او اجازه می دهد تا با دنبال کردن یک نقشه هولوگرافیک در کف دست، کشتی گمشده را پیدا کند. کورسو از کیل دعوت می کند تا به خدمه سفینه فضایی خود والکری بپیوندد تا به دنبال تایتان باشند. با قبول پیشنهاد Korso، کیل با خلبان Korso، آکیما کونیموتو و سه خدمه بیگانه او دوست می شود: همسر اول پرید، افسر اسلحه استیت و دانشمند Gune.

پس از اینکه کیل و کورسو با درج در تعقیب از تاو ۱۴ فرار می‌کنند، نقشه کیل خدمه والکری را به سیاره سشاریم هدایت می‌کند، جایی که گائول بیگانه به آنها کمک می‌کند تا نقشه را تفسیر کنند و نشان می‌دهد که تیتان در سحابی اندالی پنهان شده است. در Sesharrim، مبارزان Drej Cale و Akima را ربوده و نقشه را کپی می کنند. آکیما پس از رها شدن توسط ملکه درج توسط خدمه نجات می‌یابد، در حالی که کیل با یک جنگنده دزدیده شده از کشتی مادری درج فرار می‌کند و راه خود را به والکری بازمی‌گرداند. نقشه تغییر می کند تا مخفیگاه تیتان را در سحابی اندالی نشان دهد: حلقه های یخی تیگرین، یک میدان سیارکی هزارتویی.

در حین تامین مجدد در ایستگاه فضایی انسانی نیو بانکوک، کیل و آکیما متوجه می شوند که کورسو و پرید قصد دارند مکان تایتان را به درج بفروشند. کیل و آکیما موفق می شوند از والکری فرار کنند، اما زمانی که کورسو و خدمه باقی مانده به سمت تایتان می روند، در نیو بانکوک سرگردان می مانند. آنها مصمم به شکست دادن کورسو به تیتان، سفینه فضایی ویران شده فینیکس را تعمیر می کنند.

زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس Titan A.E. 2000 کیل و آکیما در حلقه‌های یخی تیگرین حرکت می‌کنند و قبل از رسیدن والکری با تایتان پهلو می‌گیرند. آنها DNA حیوانات را کشف کردند و یک پیام هولوگرافی از پیش ضبط شده توسط پدر کیل را کشف کردند که در آن توضیح می داد که کشتی برای ایجاد سیارات طراحی شده بود، اما سلول های نیرو کشتی در هنگام فرار از زمین تخلیه شدند و فاقد انرژی لازم برای ایجاد یک سیاره بودند. پس از رسیدن کورسو و پرید، پرید فاش می‌کند که به کورسو خیانت کرده است و معامله خودش را با درج بسته است. کورسو با کوبیدن گردن پرید را می کشد و ظاهراً کورسو در درگیری با کیل به قتل می رسد.

هنگامی که درج به تایتان حمله می کند، کیل و آکیما با کمک استیت و گون با آنها مبارزه می کنند. در طول نبرد، کیل متوجه می‌شود که ممکن است بتواند تایتان را با تبدیل سیستم‌های آن به استفاده از بدنه‌های انرژی خالص درج شارژ کند، اما قبل از اینکه بتواند این فرآیند را کامل کند، یک قطع کننده مدار متوقف می‌شود. کورسو که از سقوط او جان سالم به در برده بود، پس از شنیدن نقشه کیل، تغییری در قلبش ایجاد می‌کند و جان خود را فدای تعمیر قطع کننده مدار می‌کند، در حالی که کیل سیستم‌های تایتان را راه‌اندازی می‌کند و درج را می‌کشد که تایتان کشتی مادر آنها را جذب می‌کند.

کیل و آکیما در زیر باران دنیای تازه خلق شده بشر را در آغوش می گیرند و کشتی های پر از مستعمره نشینان انسان وارد می شوند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند.

زیرنویس انیمیشن Titan A.E. 2000 - بلو سابتایتل

Titan A.E که از سال ۱۹۹۸ در فاکس قرن بیستم توسعه یافت، در ابتدا قرار بود یک فیلم لایو اکشن باشد. فیلمنامه به نویسندگان مختلفی مانند بن ادلوند، جاس ویدون و آرت ویتلو منتقل شده بود. پس از اینکه ۳۰ میلیون دلار برای ساخت اولیه فیلم بدون هیچ پیشرفتی هزینه شد، آرت ویتلو اخراج شد. بیل مکانیک، رئیس وقت فاکس قرن بیستم، سپس فیلمنامه را به مدیران خلاق استودیو انیمیشن فاکس، دان بلوث و گری گلدمن، که تازه از موفقیت فیلم اخیرشان آناستازیا (۱۹۹۷) بودند، سپرد. Mechanic هیچ فیلمنامه‌ای برای استودیوی انیمیشن فاکس نداشت تا روی آن کار کند و با انتخاب اخراج کارکنان انیمیشن مواجه شد مگر اینکه Titan A.E را انتخاب کنند.

بودجه تولید ۷۵ میلیون دلار و ۱۹ ماه استودیو انیمیشن فاکس برای ساخت این فیلم در نظر گرفته شد. برخلاف فیلم‌های قبلی بلوث و گلدمن، انیمیشن Titan A.E عمدتاً توسط کامپیوتر تولید می‌شود در حالی که شخصیت‌های اصلی و چندین پس‌زمینه به‌طور سنتی انیمیشن بودند. بسیاری از صحنه‌ها قبل از اینکه توسط کامپیوتر ضبط شوند، توسط کارکنان انیمیشن با استفاده از وسایل دست ساز ساخته شده‌اند. بسیاری از صحنه‌ها و پس‌زمینه‌ها توسط هنرمند مفهومی پل چنگ، که بر روی آناستازیا و اسپین‌آف مستقیم به ویدیوی آن بارتوک باشکوه (۱۹۹۹) کار کرده بود، نقاشی شد. بسیار شبیه آناستازیا، داستان و لحن در Titan A.E بسیار تیره‌تر و هیجان‌انگیزتر از فیلم‌های قبلی بلوث و گلدمن است و فیلم مرتباً با انیمه ژاپنی مقایسه می‌شود. اگرچه بلوث و گلدمن هر گونه تأثیرگذاری توسط انیمه را انکار کردند، آنها این مقایسه را تصدیق کردند.

در طول تولید Titan A.E.، استودیوی انیمیشن فاکس متحمل تعدادی کاهش شد که در نهایت به تعطیلی آن در سال ۲۰۰۰ منجر شد. بیش از ۳۰۰ کارمند انیمیشن در سال ۱۹۹۹ از استودیو اخراج شدند و در نتیجه، بسیاری از انیمیشن های فیلم به تعدادی برون سپاری شد. شرکت های مستقل. چندین صحنه با گروه POVDE دیوید پل دوزورتز قرارداد بسته شد. صحنه “Wake Angels” توسط استودیوی Reality Check (اولین اثر بلند آنها) در حالی که صحنه “پیدایش” فیلم توسط Blue Sky Studios متحرک شده بود، که بعداً به ساخت فیلم‌های عصر یخبندان و ریو از ۲۰th Century Fox ادامه داد. فرنچایزهای فیلم و همچنین Horton Hears a Who! (2008) و فیلم بادام زمینی (۲۰۱۵). تحت فشار مدیران، بیل مکانیک از کمپانی فاکس قرن بیستم پیش از اکران Titan A.E اخراج شد و در نهایت در ۲۶ ژوئن ۲۰۰۰، ده روز پس از اکران فیلم، استودیو Fox Animation بسته شد. همه این وقایع مانع از تبلیغ و توزیع فیلم شد.

زیرنویس Titan A.E. 2000 - بلو سابتایتل

در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۷، مت دیمون به همراه بیل پولمن، درو بریمور، ناتان لین، جیم بروئر، جین گاروفالو و لنا اولین به بازیگران فیلم پیوست.  بعدها جان لگوئیزامو به جمع بازیگران پیوست.

موسیقی متن Titan A.E بر روی کاست صوتی و سی دی توسط Capitol/EMI Records در ۶ ژوئن ۲۰۰۰ منتشر شد و شامل ۱۱ قطعه از گروه های مختلف راک معاصر از جمله Lit، Powerman 5000، Electrasy، Fun Lovin’ Criminals، The Urge، تگزاس، Bliss 66، Jamiroquai، Splashdown، The Wailing Souls و Luscious Jackson.

Titan A.E در آخر هفته افتتاحیه خود با میانگین ۳۴۳۰ دلار از ۲۷۳۴ سینما، ۹،۳۷۶،۸۴۵ دلار به دست آورد و در جایگاه پنجم پس از Shaft، Gone in 60 Seconds، Big Momma’s House و Mission: Impossible متعلق به کمپانی فاکس قرن بیستم قرار گرفت ۲. سپس این فیلم در آخر هفته دوم ۶۰ درصد از مخاطبان خود را از دست داد و به رتبه هشتم سقوط کرد، با فروش ۳,۷۳۵,۳۰۰ دلار برای میانگین ۱,۳۴۶ دلار از ۲,۷۷۵ سالن. این فیلم در نهایت تنها ۳۶,۷۵۴,۶۳۴ دلار در سرتاسر جهان (۲۲,۷۵۳,۴۲۶ دلار در ایالات متحده و کانادا و ۱۴,۰۰۱,۲۰۸ دلار در بازارهای بین المللی) به دست آورد.  بودجه فیلم بین ۷۵ میلیون دلار تا ۹۰ میلیون دلار تخمین زده شده است. به گفته کریس ملداندری، ناظر فیلم، Titan A.E 100 میلیون دلار برای فاکس قرن بیستم ضرر کرد.

زیرنویس Titan A.E. 2000 - بلو سابتایتل

یک بازی ویدیویی اقتباسی توسط Blitz Games قرار بود در پاییز ۲۰۰۰ در آمریکای شمالی برای پلی استیشن و رایانه شخصی منتشر شود، پس از انتشار تابستانی فیلم. توسعه بر روی هر دو پلتفرم در مارس ۱۹۹۹ تحت عنوان اصلی فیلم Planet Ice آغاز شد، و نسخه اولیه قابل پخش در نمایشگاه سرگرمی الکترونیکی ۲۰۰۰ در لس آنجلس به نمایش گذاشته شد. در ژوئیه ۲۰۰۰، سخنگوی ناشر بازی فاکس اینتراکتیو، اعلام کرد که توسعه عنوان تا حد زیادی به دلیل عملکرد ضعیف فیلم در باکس آفیس متوقف شده است که “تنها یکی از بسیاری از عوامل مختلف” بود که منجر به لغو آن شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.