تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 آبان 1401 - 12:30
58 بازدید
کد خبر : 203745

دانلود زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 آمایا (لایا کاستا)، یک فریلنسر جوان ساکن مادرید، به تازگی صاحب یک نوزاد شده است. مراقبت از یک نوزاد، یک مصیبت بزرگ در بهترین زمان، زمانی غیرقابل تحمل می شود که همسرش جاوی (میکل بوستامانته) تقریباً بلافاصله در یک سفر کاری یا سفرهای دیگر آرام می گیرد و او

دانلود زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 آمایا (لایا کاستا)، یک فریلنسر جوان ساکن مادرید، به تازگی صاحب یک نوزاد شده است. مراقبت از یک نوزاد، یک مصیبت بزرگ در بهترین زمان، زمانی غیرقابل تحمل می شود که همسرش جاوی (میکل بوستامانته) تقریباً بلافاصله در یک سفر کاری یا سفرهای دیگر آرام می گیرد و او با فشار مضاعفی که مجبور به پذیرش کنسرت های مستقل است، تنها می ماند. برای جلوگیری از از دست دادن مشتریان آمایا در آستانه شکسته شدن به خانه پدر و مادرش در کشور باسک باز می گردد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 چیزی که او در آنجا پیدا می‌کند این ضرب‌المثل قدیمی است که می‌گوید هیچ‌وقت نمی‌توان واقعاً به خانه بازگشت، زیرا خانه یک مکان بود، اما زمان هم بود. مادر آمایا، بگونیا (سوسی سانچز)، سختگیر و کنترل‌کننده است، اما بدون غریزه‌ای که شخصیت مادر سرسخت کهن الگوی شما دارد. پدر او، کولدو (رامون بارئا)، غیبت و بی تفاوتی است، اما از برخی جهات او به اندازه همسرش به کارهای روزمره خود پایبند است. رابطه آنها به طرز تکان دهنده ای سمی است، همه توهین ها و سرزنش های پنهان، در حالی که صریح فریاد نمی زنند. با نگاه کردن به آنها از چشم آمایا، این حس را دریافت کردم که او به دیدن دائماً دعوای آنها عادت کرده است، اما اوضاع به حدی بدتر شده است که او را غافلگیر کرده است.

دانلود زیرنویس فیلم سینکو لوبیتو ۲۰۲۲ آنچه در ادامه می آید یک درام خانوادگی جذاب است که در آن شاهد خواهیم بود که آمایا از یک زن جوان در بحران تکامل می یابد که با بازگشت به خانه به شکلی از دوران کودکی بر خلاف میل خود بازگشته است و در حالی که در تلاش است به شخصیتی قدرتمند بر والدین خود تبدیل می شود. تا استقلال خود را اعلام کند و نظمی را به خانواده بازگرداند.

زیرنویس فیلم Cinco lobitos 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Cinco lobitos 2022 آلودا روئیز د آزوآ، نویسنده و کارگردان، استعداد عجیبی برای یافتن حقایق کوچک طبیعت انسان در پیچیدگی افراد عادی نشان می دهد. این تکان دهنده است که چگونه او با دقت جراحی، بدترین غرایز شخصیت هایش، زشت ترین لحظات، عمیق ترین عیب هایشان را آشکار می کند. حتی تکان‌دهنده‌تر است که با این وجود، او موفق می‌شود آنها را قابل ارتباط و حتی دوست‌داشتنی کند. هیچ صحنه‌ای وجود ندارد که به‌طور مصنوعی شیرین یا به‌طور اغراق‌آمیز دراماتیک به نظر برسد، و با این حال من در بسیاری از آنها توده‌ای در گلو داشتم. در میان حقایق وحشیانه، هجوم عواطف در سطح ظاهر شد.

زیرنویس فیلم سینکو لوبیتو ۲۰۲۲ هر سه نقش اول بازیگران فوق العاده ای هستند. لایا کوستا رشد آمایا را به زیبایی بازی می‌کند، به طوری که در پایان او یک فرد کاملاً متفاوت است، اما در عین حال خودش به طور غیرقابل انکار است (اشتباه نکنید: آمایا می‌تواند مانند مادرش شریر باشد و همیشه مستقیماً به دنبال قتل است). سوزی سانچز، در مقابل او، یک اجرای عالی با شخصیتی ارائه می دهد که به راحتی می تواند به یک شخصیت شرور یا ضدقهرمان تبدیل شود، اما او وسوسه نرم کردن خود را برای همدردی رد می کند.

زیرنویس Cinco lobitos 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سینکو لوبیتو ۲۰۲۲ به یاد می‌آورم که با تماشای سرزمین نومادلند، چیزی که مرا تحت تأثیر قرار داد این بود که نمی‌توانم آن را توضیح دهم. من در مورد Cinco lobitos هم همین احساس را دارم: نمی‌توانم با انگشت اشاره کنم که آلودا روئیز د آزوآ چه تکنیک مخفی را برای ایجاد چنین احساسات ویرانگری می‌کشد، اما می‌توانم چیزی واقعی را پشت آن احساس کنم.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.